Zawsze warto się uczyć (Always Learning)

Dla wielu nauka stanowi narzędzie do zdobycia lepszej pracy, dzięki której zapewni byt swoim rodzinom, u innych pęd do rozwoju kwalifikacji podyktowany jest chęcią zrobienia kariery czy osiągnięcia życiowego sukcesu.

Dla nas, proces kształcenia jest ciekawością do odkrywania nowego, niesłabnącą potrzebą, aby dowiedzieć się więcej i być coraz lepszym.

O NAS

  • Każdy z nas może zmienić świat

    Pearson jest największą na świecie międzynarodową grupą edukacyjną dostarczającą instytucjom, nauczycielom i uczącym się kompleksowe i nowatorskie rozwiązania, dopasowane do ich potrzeb. Nasza działalność edukacyjna łączy ponad 150 lat doświadczenia ze współczesnymi technologiami, wspierającymi każdego uczącego się. Świadczymy usługi w zakresie kształcenia oraz oceniania w ponad 100 krajach oraz uczestniczymy i aktywnie wspieramy transformację systemów edukacji na całym świecie, m.in. biorąc czynny udział w opracowywaniu metodologii badań PISA. 40% naszego zespołu to pedagodzy z wieloletnim stażem nauczycielskim, których doświadczenia potwierdzają, że wyzwania, odkrycia i szanse, które niesie ze sobą edukacja to katalizator zmian. Poprzez zwiększanie efektywności edukacji, jednocześnie zwiększamy szanse na realne i trwałe zmiany społeczne. Dlatego też do każdego z naszych programów angażujemy uczniów, instytucje, biznes i społeczności lokalne.

  • Ponad 25 lat razem!

    Biuro w Polsce otworzyliśmy chcąc aktywnie wspierać edukację szkolną, akademicką, zawodową i pozaszkolną. Od ponad 25 lat nasz polski oddział - Pearson Central Europe – towarzyszy w codziennej pracy nauczycielom, uczniom, instytucjom oraz klientom indywidualnym i biznesowym reprezentującym różne środowiska i branże. Wśród oferowanych przez nas usług i narzędzi można znaleźć zarówno platformy edukacyjne, repozytoria treści dydaktyczno-naukowych, otwarte zasoby edukacyjne, jak najwyższej jakości międzynarodowe kwalifikacje zawodowe (BTEC oraz LCCI). W naszej ofercie znajdują się również egzaminy Pearson Test of English General, Pearson Test of English Young Learners oraz egzaminy branżowe LCCI.

Jesteśmy dumni, że zaufaniem obdarzyli nas nasi partnerzy – renomowane instytucje, takie jak British Council, Stowarzyszenie SERMO, Fundacja Rektorów Polskich, IATEFL Poland, DysTEFL, czy Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych PASE, z którymi wspólnie prowadzimy rozmaite przedsięwzięcia edukacyjne.


Naszą pasją jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniem ze wszystkimi i na każdym etapie nauczania. Głęboko wierzymy, że w każdym tkwi potencjał do twórczej nauki przez całe życie. My także ciągle się uczymy i dostosowujemy do otaczających nas zmian. Testujemy, doskonalimy nasze narzędzia i sprawdzamy ich efektywność. Inspirujemy innych i siebie, aby wciąż iść dalej i osiągać więcej.

Zapraszamy do kontaktu!

Odpowiemy na pytania, jak Państwa organizacja może zaoferować kwalifikacje BTEC swoim klientom.

AGATA GĘBSKA - GOŁĘBIEWSKA

BUSINESS DEVELOPMENT EXECUTIVE

Pearson Central Europe Sp. z o.o.
agata.gebska-golebiewska@pearson.com
661 361 081