Aby komunikacja w języku obcym w firmie była skuteczna, pracodawca musi mieć pewność, że pracownik posiada faktyczne umiejętności, a nie tylko ich potwierdzenie na papierze.

Potrzebuje zatem sprawdzonego sposobu weryfikacji zaawansowania językowego, rozwiązań umożliwiających doskonalenie kompetencji komunikacyjnych oraz uznawanej na całym świecie certyfikacji potwierdzającej sprawność językową osób zatrudnianych.

Rzetelna ocena poziomu znajomości języka w 50 minut!

VersantTM English Placement Test (VEPT) to 50-minutowy, komputerowy test poziomujący, automatycznie oceniający wszystkie sprawności w języku angielskim: rozumienie tekstu słuchanego i czytanego, mówienie i pisanie.

Sprawdzony przez wyższe uczelnie i szkoły językowe na etapie przydzielania słuchaczy do odpowiednich grup, VEPT stanowi także idealne rozwiązanie dla firm chcących potwierdzić poziom zaawansowania językowego potencjalnych pracowników podczas rekrutacji.

 • Wiarygodny, sprawdzony i obiektywny TEST POZIOMUJĄCY
 • Wynik generowany przez komputer dostępny po paru minutach
 • Szczegółowy raport z rekomendacjami do dalszej nauki
Dowiedz się więcej

Globalny angielski w zasięgu ręki!

Pearson Online English to platforma on-line do nauki angielskiego, która w pełni dostosowuje się do potrzeb i możliwości czasowych osób uczących się, oferując efektywny sposób na językowy rozwój pracowników.

 • Spersonalizowany program do nauki angielskiego dzięki dopasowaniu tematu i poziomu lekcji
 • Codzienna nauka języka biznesowego, ogólnego lub specjalistycznego
 • Nauczanie indywidualne lub w grupie prowadzonej przez native speakera
 • Autentyczne materiały źródłowe z Financial Times, Bloomberg oraz The Associated Press
 • Dostęp do języka 24/7, bez konieczności robienia niepotrzebnych przerw w nauce"
Dowiedz się więcej

Przepustka do międzynarodowej kariery!

Pearson LCCI International Qualifications to najpopularniejsze na świecie egzaminy dla biznesu, które pozwalają ocenić znajomość języka ogólnego i branżowego oraz potwierdzić kwalifikacje zawodowe.

Każdego roku ponad 250 000 kandydatów zdaje egzaminy LCCI, certyfikując swoje kompetencje w różnych dziedzinach biznesu.

 • Umiejętność porozumiewania się w międzynarodowym środowisku kwalifikacje finansowe i księgowe – honorowane przez ACCA
 • Kwalifikacje potrzebne do pracy w działach zasobów ludzkich, informatyki, administracji i operacji zrozumienie procesów marketingowych, public relations i obsługi klienta
Dowiedz się więcej

Szkolenia z gwarancją pełnego zaangażowania i zrozumienia!

Learning Catalytics to innowacyjne narzędzie wspierające prowadzenie efektywnych szkoleń, angażujące ich uczestników, pozwalające im na uczenie się od siebie na wzajem, wprowadzające bieżącą interakcję ze szkoleniowcem i stymulujące myślenie krytyczne.

 • Dostęp do Learning Catalytics na własnych urządzeniach mobilnych, bez instalacji dodatkowego oprogramowania, to gwarancja łatwości wprowadzenia nowego elementu szkoleniowego.
 • Wzbogacenie szkoleń o pliki multimedialne, samodzielnie tworzone grafiki i aż 18 typów interaktywnych zadań pozwala utrzymać uwagę i skupienie uczestników szkoleń.
 • Możliwość zadawania pytań całej grupie przy jednoczesnym monitorowaniu zrozumienia zagadnień szkoleniowych przez pojedynczych kursantów, to zwiększenie dynamiki szkolenia oraz pewność, że przedstawiane zagadnienia są zrozumiałe dla wszystkich.
Dowiedz się więcej