Dla lektorów | Pearson LCCI | London Chamber of Commerce and Industry

Dla lektorów

Działająca od ponad 130 lat LCCI weszła dwa lata temu  pod skrzydła światowego lidera w branży wydawniczej i edukacyjnej Pearson  Ltd.

Dynamicznie zmieniający się świat wciąż stawia nowe wyzwania przed edukacją. Nie trzeba nikogo przekonywać, że w takich trudnych i pełnych wyzwań czasach, najlepszą i jedyną pewną inwestycją jest inwestycja w młodych ludzi, w ich edukację i rozwój. Tylko wykształcone pokolenie może sprawić, że nasza  jakość życia stale będzie się poprawiać.

Od ponad 20 lat Pearson będąc jednym z wiodących wydawców edukacyjnych w Polsce  towarzyszy w codziennej pracy nauczycielom i uczniom oferując im najwyższej jakości podręczniki, dzięki którym nauka jest  przyjemna i skuteczna.

Pearson oferuje nie tylko książki, lecz także kompleksowe i nowatorskie rozwiązania edukacyjne, w tym certyfikowane egzaminy LCCI IQ dopasowane do indywidualnych oczekiwań i potrzeb uczących się.

Proces uczenia się trwa przez całe nasze życie dlatego też oferta LCCI IQ oprócz kwalifikacji  zawodowych, takich jak najbardziej popularny English for Business, zawiera także propozycję dla rozpoczynających przygodę z językiem angielskim: certyfikowany egzamin  JETSET (General English) w wersji dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych (od poziomu Foundation do C2).


 

© 2013 | Stworzone przez dibby.pl