Kim jesteśmy? | Pearson LCCI | London Chamber of Commerce and Industry

Kim jesteśmy?

 

Pearson jest największą na świecie firmą edukacyjną dostarczającą instytucjom, nauczycielom i wszystkim uczącym się kompleksowe i nowatorskie rozwiązania, dopasowane do ich indywidualnych potrzeb. Zapewniamy nie tylko wysokiej jakości publikacje, ale także nowoczesne rozwiązania cyfrowe ułatwiające naukę dzisiejszym uczniom i słuchaczom. W naszej ofercie są również platformy edukacyjne, repozytoria treści dydaktyczno-naukowych, otwarte zasoby dydaktyczne, oraz szerokie portfolio brytyjskich i międzynarodowych kwalifikacji zawodowych  językowych.

Jesteśmy ekspertem w egzaminach, dlatego w naszym portfolio, obok cieszących się uznaniem wielu instytucji egzaminów Pearson Tests of English (PTE), znajdują się także prestiżowe egzaminy biznesowe LCCI, dostępne na kilku poziomach zaawansowania
i prowadzone w różnych specjalistycznych dziedzinach.

 

Kapituła egzaminacyjna London Chamber of Commerce and Industry (LCCI) to jedna z wiodących brytyjskich instytucji potwierdzających certyfikatami kwalifikacje językowe 
i zawodowe w języku angielskim. Jest akredytowana przez rząd brytyjski i ściśle współpracuje z Ministerstwami Edukacji na całym świecie.
The London Chamber of Commerce and Industry od ponad 130 lat skutecznie wspiera przedsiębiorców oferując im wszechstronną pomoc nie tylko w rozwiązywaniu problemów biznesowych, lecz także dbając o zapewnienie obecnym i przyszłym pracownikom możliwości zdobycia i poszerzenia umiejętności językowych i kompetencji biznesowych tak niezbędnych do rozwoju zawodowego i osiągnięcia sukcesu w dzisiejszym wymagającym środowisku gospodarczym.

 

© 2013 | Stworzone przez dibby.pl