DVD

Today! to pierwsza seria dla klas 4-6 tak bogato wyposażona w różnorodny materiał wideo. W każdym rozdziale nauczyciel ma do dyspozycji aż cztery rodzaje filmów:

Lemur Lenny tłumaczy zasady gramatyki i pomaga w wymowie!
opcja1 Filmy gramatyczne to krótkie wycieczki po świecie gramatyki angielskiej, w których przewodnikiem jest sympatyczny lemur Lenny. W prostych słowach Lenny wyjaśnia podstawowe zasady rządzące językiem angielskim, a dzięki pokazywanym równocześnie przykładom uczniom łatwiej przychodzi opanowanie omawianych zagadnień.
   
Wymyśl zakończenie dialogu sytuacyjnego!
opcja1 Filmy komunikacyjne wspierają rozwój umiejętności komunikacyjnych, obrazując codzienne zastosowanie najważniejszych funkcji językowych. Filmy sprawiają, że uczestnicy dialogów z podręcznika ożywają, a używane przez nich wyrażenia można usłyszeć w scenkach kontekstowych. Każdy film proponuje też alternatywne zakończenie każdej sytuacji, co na pewno urozmaici każdą lekcję!
 
Aby poznać język, musisz poznać kulturę kraju!
opcja1 Filmy kulturowe to dla uczniów możliwość odwiedzenia krajów anglojęzycznych. Dzieci zwiedzają Stany Zjednoczony czy Australię, poznając geografię i kulturę kraju, a także codzienne życie swoich rówieśników.
 
Ćwicz wymowę już w szkole podstawowej, a zaprocentuje to w przyszłości!
opcja1 Filmy poświęcone wymowie to unikalna cecha kursu Today!. Bardzo ważne jest, aby już od najmłodszych lat wyrabiać prawidłowe nawyki i uczyć poprawnej wymowy słów. To zaprocentuje w przyszłości i z pewnością przełoży się na lepsze wyniki na egzaminach.