Przyjazna nauka

Lekcje języka obcego to dla uczniów wyjątkowa okazja do odkrycia innego świata, dlatego dołożyliśmy szczególnych starań, żeby odkrycia te były przyjemne i przynosiły spodziewane.
 
Materiał ćwiczeniowy Exam Trainer

W ofercie dotacyjnej dostępny jest Materiał ćwiczeniowy, który pozwala przećwiczyć język z lekcji.

 

Do każdego rozdziału:

  • aż sześć stron zadań do każdego rozdziału,
  • tematyczne słowniczki,
  • praktyczne i jasne wskazówki dla uczniów.

Kluczowe słownictwo

Ćwiczenia rozwijające zasób kluczowego słownictwa oznaczyliśmy gwiazdką. Dzięki temu uczniowie widzą, jak każda lekcja przyczynia się do realnego poszerzenia ich kompetencji językowych.

Dodatkowo, każdy rozdział rozpoczyna się od wskazania obszarów leksykalnych z nowej podstawy programowej, które będą rozwijane na kolejnych stronach. 
 

Gramatyka w języku polskim
Na końcu książki ucznia znajduje się specjalna sekcja Lenny's Grammar Lessons, w której sympatyczny lemur Lenny tłumaczy najważniejsze zagadnienia gramatyczne.
Co ważne, wszystkie wyjaśnienia gramatyczne są w języku polskim. To daje dzieciom poczucie bezpieczeństwa, a ich rodzicom - materiał, do którego mogą się odnosić pracując z dzieckiem w domu.
Repetytorium szóstoklasisty
Do serii bestsellerowych Repetytoriów Longmana dołączyło Repetytorium szóstoklasisty, które pozwala zebrać całą wiedzę oraz wyćwiczyć wszystkie umiejętności wymagane podstawą programową.

Repetytorium szóstoklasisty:

  • obejmuje wszystkie obszary leksykalne określone w nowej podstawie programowej,
  • ćwiczy wszystkie zagadnienia gramatyczne wymagane na tym etapie,
  • zawiera angażujący materiał na lekcje przedwakacyjne, pozwalając na efektywne wykorzystanie zajęć nawet po zatwierdzeniu ocen końcowych. 

Więcej o Repetytorium