Rejestracja

Dane osobowe

Informacja

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu dla celów marketingu bezpośredniego.

Informujemy Panią/Pana, że dane osobowe będą przetwarzane przez Pearson Central Europe sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Szamocka 8, kod pocztowy 01-748, w celach marketingowych. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania.Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej, w tym kierowanie do mnie marketingu bezpośredniego, przez Pearson Central Europe sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Szamocka 8, kod pocz¬towy 01-748, za pomocą środków komunikacji elektronicznej, tj. przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (telefon, tablet, komputer podłączony do Internetu) na podany przez mnie w niniejszym formularzu numer telefonu i adres poczty elektronicznej.

Administratorem danych osobowych jest Pearson Central Europe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Szamocka 8, 01-748 Warszawa. Podane w formularzu dane osobowe przetwarzane są zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celach marketingowych. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

W celu wykonania umowy niezbędne jest przetwarzanie Państwa danych osobowych. Będą one przetwarzane przez Platformę Dystrybucyjną Edu-Książka sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kolejowej 15/17, 01-217 Warszawa i Pearson Central Europe sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Szamocka 8, 01-748 Warszawa.

Platforma Dystrybucyjna Edu-Książka sp. z o.o. będzie przetwarzać dane osobowe w celu realizacji zamówienia. Pearson Central Europe sp. z o.o. będzie przetwarzać dane osobowe w celu przekazania ich Platformie Dystrybucyjnej Edu-Książka sp. z o.o. i realizacji zamówień.

Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych lub ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.