Pearson English Assessment

Egzaminy Pearsona to rozwiązania dla osób uczących się, jak również aktywnych zawodowo. Nasze narzędzia, metodyka i technologia, rozwijane konsekwentnie od ponad 30 lat, dostarczają wiarygodnej oceny posiadanych umiejętności, nadają ambitny cel nauce i rozwojowi, motywują i wspierają rozwój osób na całym świecie.

Sprawdzone

Zaufane

Wiarygodne

Elastyczne

Tysiące instytucji w Polsce i za granicą uznają certyfikaty Pearsona jako profesjonalne potwierdzenie kompetencji językowych i kwalifikacji zawodowych.

Nasze egzaminy i testy

Zapewniamy rozwiązania na każdy etap nauki języka angielskiego, od precyzyjnego przydziału do grupy zaawansowania, poprzez kształtujące monitorowanie postępów w nauce, aż po uznawane międzynarodowo certyfikaty.

Place

Testy poziomujące, pozwalające na szybkie, łatwe i precyzyjne określenie poziomu kursanta i przypisanie do właściwej grupy zaawansowania

Benchmark

Testy monitorujące postępy w nauce i dostarczające konstruktywną informację zwrotną wraz ze wskazówkami dotyczącymi dalszej pracy

Certify

Egzaminy zakończone międzynarodowym certyfikatem uznawanym uczelnie i pracodawców na całym świecie

Verify

Egzaminy weryfikujące kompetencje językowe do celów związanych z relokacją zawodową lub studiami zagranicznymi

Kompletny rozwój językowy

Portfolio narzędzi edukacyjnych Pearsona zapewnia holistyczny rozwój kompetencji językowych. Nasz katalog zawiera produkty na każdy etap i aspekt nauki języka angielskiego – materiały edukacyjne dla każdej grupy wiekowej oraz narzędzia do testowania, które nie tylko znakomicie uzupełniają i wspierają naukę, ale też pozwalają przypieczętować kurs uznawanym certyfikatem i pomagają osiągać cele edukacyjne i zawodowe.

Zachęcamy do zapoznania się z Courseware & Assessment mapping catalogue, który wspiera nauczycieli i lektorów w doborze odpowiednich narzędzi edukacyjnych i podpowiada najlepiej uzupełniające się zestawy materiałów.

KATALOG MAPUJĄCY

 

Czy posiadasz już
konto na naszej stronie? 

Pamiętaj, że zalogowani nauczyciele i lektorzy mogą więcej! 

  • Szansa na udział w konferencjach i szkoleniach.
  • Otrzymywanie newsletterów z informacjami o nowościach, promocjach i wydarzeniach.
  • Dostęp do dodatkowych materiałów edukacyjnych.
     

Załóż konto

Pearson Space
Strona do której prowadzi link jest elementem Pearson Space – wirtualnej przestrzeni dla zalogowanych nauczycieli, która daje pełny dostęp do najnowszych szkoleń, materiałów dydaktycznych, aplikacji i promocji.
Treść dostępna bez ograniczeń do końca 2022 roku. Od stycznia 2023 roku dostępna wyłącznie dla użytkowników Pearson Space.
Treść dostępna dla użytkowników Pearson Space.