Kwalifikacje na rynku pracy

Kwalifikacje na rynku pracy

Zweryfikowane i potwierdzone kwalifikacje
stanowią niezaprzeczalną wartość dla biznesu.
Kursy i egzaminy sygnowane marką Pearson
to jakość rozpoznawalna globalnie.

Korzyści dla biznesu

Egzaminy kompetencji językowych i kursy kwalifikacji zawodowych Pearson to perspektywa rozwoju i gwarancja umiejętności pracownika. Dbamy o to, aby każda osoba legitymująca się certyfikatem z logo Pearson posiadała najwyższy poziom wiedzy i praktycznych umiejętności niezbednych na wymagającym i konkurencyjnym rynku pracy. Korzyści dla firmy oferowane przez egzaminy językowe i zawodowe Pearson to:

  • pracownicy ze zweryfikowanymi kwalifikacjami potwierdzonymi rozpoznawalnymi międzynarodowo certyfikatami

  • pracownicy doskonale przygotowani do stawianych im wymogów   

  • obniżenie kosztów rekrutacji i wdrożenia pracownika

  • zapewnienie pracownikom wysokiej jakości kursów kształcących i doskonalących kwalifikacje zawodowe

Rzetelna ocena poziomu znajomości języka

Versant English Placement Test to 50-minutowy, komputerowy test poziomujący, automatycznie oceniający wszystkie sprawności w języku angielskim: rozumienie tekstu słuchanego i czytanego, mówienie i pisanie.

Sprawdzony przez szkoły językowe, uczelnie wyższe i firmy na całym świecie. Stanowi idealne rozwiązanie dla osób ubiegających się o pracę lub aplikujących na studia, jak również dla pracodawców chcących potwierdzić poziom zaawansowania językowego pracowników i kandydatów podczas procesów rekrutacyjnych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ZAKUP VERSANT

Używamy plików cookies, by ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu i w celach statystycznych. Nie blokując tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Plikami cookies możesz zarządzać samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej w naszym Regulaminie.