Szeroka oferta możliwości

Egzaminy i kwalifikacje Pearson English Assessment to jakość rozpoznawana na całym świecie.

Zachęcamy do zapoznania się z korzyściami, jakie niesie ze sobą dołączenie do grona Akredytowanych Centrów Egzaminacyjnych.

Korzyści dla centrum egzaminacyjnego

Zapraszamy Państwa do dołączenia do grona Centrów Egzaminacyjnych Pearson, posiadających w swojej ofercie egzaminy z portfolio Pearson English Assessment – International Certificate oraz International Certificate Young Learners na różnych poziomach zaawansowania.

Szkoła języka angielskiego, uniwersytet, czy inna instytucja edukacyjna jako centrum egzaminacyjne zyskuje:

  • ROZPOZNAWALNOŚĆ I WYRÓŻNIENIE NA RYNKU - oferując egzaminy Pearsona, instytucja otrzyma Certyfikat Akredytowanego Centrum Egzaminacyjnego, który stanowi świadectwo reprezentowania marki Pearson, rozpoznawalnej i uznanej na całym świecie.
  • ROZSZERZENIE OFERTY DLA UCZNIÓW I SŁUCHACZY - egzaminy Pearsona to rozwiązanie dla osób uczących się w każdym wieku, bez względu na poziom języka i przebyte kursy. Poszerzenie oferty o egzaminy certyfikowane pomaga pozyskać nowych klientów, którzy do tej pory nie korzystali z usług Państwa instytucji.
  • BEZPŁATNY DOSTĘP DO ZASOBÓW - będąc Centrum Egzaminacyjnym Pearson, otrzymają Państwo bezpłatny dostęp do nowoczesnego systemu zarządzania egzaminami, sylabusów, arkuszy z poprzednich lat oraz modelowych prac do wszystkich egzaminów, a także prawo do wykorzystania logo marki Pearson i egzaminów International Certificate w materiałach reklamujących instytucję.

Nasze egzaminy

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami o naszych egzaminach, które pomogą rozszerzyć Państwa ofertę edukacyjną.

INTERNATIONAL CERTIFICATE INTERNATIONAL CERTIFICATE YOUNG LEARNERS

Kontakt i współpraca

 

Wszystkich zainteresowanych możliwością podjęcia współpracy jako centrum egzaminacyjne, zapraszamy do kontaktu pod adresem malgorzata.rozpara@pearson.com.

English & more – program edukacyjny dla szkół językowych

Szkoły językowe zainteresowane bliższą współpracą i chęcią dostarczania swoim klientom usług najwyższej jakości zachęcamy także do zapoznania się z programem English & more, który oferuje szkołom wsparcie metodyczne oraz promocyjne.

ENGLISH & MORE

Pearson Space
Strona do której prowadzi link jest elementem Pearson Space – wirtualnej przestrzeni dla zalogowanych nauczycieli, która daje pełny dostęp do najnowszych szkoleń, materiałów dydaktycznych, aplikacji i promocji.
Treść dostępna bez ograniczeń do końca 2022 roku. Od stycznia 2023 roku dostępna wyłącznie dla użytkowników Pearson Space.
Treść dostępna dla użytkowników Pearson Space.