Szeroka oferta możliwości

Szeroka oferta możliwości

Egzaminy i kwalifikacje Pearson to jakość
rozpoznawalna na całym świecie.
Sprawdź jakie korzyści niesie ze sobą dołączenie do
elitarnego grona Akredytowanych Centrów Egzaminacyjnych.

Korzyści dla centrum egzaminacyjnego

Zapraszamy Państwa do dołączenia do grona Centrów Egzaminacyjnych Pearson posiadających w swojej ofercie egzaminy Pearson Test of English na różnych poziomach zaawansowania języka oraz egzaminy Londyńskiej Izby Przemysłowo-Handlowej LCCI IQ. 

Państwa szkoła języka angielskiego, uniwersytet, czy inna instytucja edukacyjna jako centrum egzaminacyjne zyskuje:

  • ROZPOZNAWALNOŚĆ I WYRÓŻNIENIE NA RYNKU - oferując egzaminy Pearson, instytucja otrzyma Certyfikat Akredytowanego Centrum Egzaminacyjnego, który stanowi świadectwo reprezentowania marki Pearson rozpoznawalnej i uznanej na całym świecie.

  • ROZSZERZENIE OFERTY DLA UCZNIÓW I SŁUCHACZY - egzaminy Pearson to rozwiązanie dla osób uczących się w każdym wieku, bez względu na poziom języka i przebyte kursy. Poszerzenie oferty o egzaminy Pearson pozwala przyciągnąć nowych klientów, którzy do tej pory nie korzystali z usług Państwa instytucji.    

  • BEZPŁATNY DOSTĘP DO ZASOBÓW PEARSON - będąc Centrum Egzaminacyjnym Pearson, otrzymają Państwo bezpłatny dostęp do nowoczesnego systemu zarządzania egzaminami, sylabusów, arkuszy z poprzednich lat oraz modelowych prac do wszystkich egzaminów, a także prawo do wykorzystania logo marki Pearson i egzaminów PTE lub LCCI w materiałach reklamujących instytucję.

Dowiedz się więcej o egzaminach i pobierz materiały dla centrum egzaminacyjnego.

Zostań Centrum Egzaminacyjnym Pearson

Skontaktuj się z nami pod adresem dorota.bruszewska@pearson.com.

Używamy plików cookies, by ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu i w celach statystycznych. Nie blokując tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Plikami cookies możesz zarządzać samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej w naszym Regulaminie.