Egzaminy dla każdego

Znajomość języka angielskiego potwierdzona międzynarodowym certyfikatem otwiera drzwi do zagranicznych uczelni, a coraz częściej jest niezbędna także w karierze zawodowej. Zdanie egzaminu na określonym poziomie jest również kluczowym elementem motywującym uczniów i studentów do dalszej nauki.

Egzaminy Pearsona, uznawane przez tysiące instytucji w Polsce i na całym świecie, są dopasowane do indywidualnych potrzeb uczniów, uniwersytetów oraz pracodawców, dostarczając wiarygodnych informacji na temat poziomu znajomości języka.

Wybierz interesującą Cię kategorię

Test online potwierdzający poziom znajomości języka angielskiego ogólnego

Versant™ English Placement Test (VEPT) to 50-minutowy komputerowy test poziomujący, który automatycznie oceni Twoje umiejętności komunikacji w języku angielskim.

Dowiedz się więcej

Zamów w esklepie

Certyfikat potwierdzający znajomość języka angielskiego ogólnego

Pearson English International Certificate to egzamin z języka angielskiego ogólnego bazujący na czterech umiejętnościach komunikacyjnych (speaking, listening, writing, reading) , przez pryzmat których weryfikowana jest znajomość gramatyki i słownictwa.

Dowiedz się więcej

Znajdź centrum egzaminacyjne

Certyfikat potwierdzający znajomość języka angielskiego dla dzieci

Pearson English International Certificate Young Learners to przyjazny dziecku egzamin z języka angielskiego, operający się na komunikacji i wspierający motywację do dalszej nauki.

Dowiedz się więcej

Znajdź centrum egzaminacyjne

Certyfikat potwierdzający znajomość języka angielskiego biznesowego

Najpopularniejsze na świecie egzaminy biznesowe i branżowe Pearson LCCI International Qualifications to ponad dwadzieścia różnych egzaminów, a wśród nich międzynarodowy certyfikat LCCI English for Business sprawdzający praktyczną znajomość języka angielskiego w biznesie.

Dowiedz się więcej

Znajdź centrum egzaminacyjne

Kurs kwalifikacji zawodowych

BTEC to rozpoznawalne międzynarodowo, uznawane przez czołowe instytucje edukacyjne i potwierdzone rozpoznawalnym na całym świecie certyfikatem kursy kwalifikacji zawodowych.

Dowiedz się więcej

Kontakt

Specjalistyczny egzamin zawodowy

Najpopularniejsze na świecie egzaminy biznesowe i branżowe Pearson LCCI International Qualifications to ponad dwadzieścia różnych egzaminów, a wśród nich potwierdzone międzynarodowym certyfikatem egzaminy z zakresu finansów i rachunkowości.

Dowiedz się więcej

Znajdź centrum egzaminacyjne

Certyfikat uprawniający do nauczania języka angielskiego biznesowego

Najpopularniejsze na świecie egzaminy biznesowe i branżowe Pearson LCCI International Qualifications to ponad dwadzieścia różnych egzaminów, a wśród nich egzaminy dla nauczycieli angielskiego LCCI First Certificate for Business English..

Dowiedz się więcej

Znajdź centrum egzaminacyjne

Certyfikat potwierdzający znajomość języka angielskiego zgodnie z rozporządzeniem MEN

Egzamin Pearson Test of English General uznawany jest przez uczelnie wyższe i pracodawców na całym świecie, a także krajowe władze oświatowe wielu państw jako potwierdzenie opanowania wymaganego standardu języka angielskiego.

Dowiedz się więcej

Znajdź centrum egzaminacyjne

Certyfikat potwierdzający kwalifikacje językowe do nauczania w przedszkolach i klasach 1-3

Egzamin Pearson Test of English General jest oficjalnym potwierdzeniem znajomości języka angielskiego wpisanym do rozporządzenia ministra edukacji narodowej w sprawie kwalifikacji nauczycieli.

Dowiedz się więcej

Znajdź centrum egzaminacyjne

Używamy plików cookies, by ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu i w celach statystycznych. Nie blokując tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Plikami cookies możesz zarządzać samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej w naszym Regulaminie.