Czym jest Readiness Test?

Readiness Test to wygodny i szybki test online, który określa gotowość kandydata na certyfikowany egzamin językowy. Test identyfikuje obszary wiedzy i umiejętności wymagające dalszego rozwoju i sugeruje dalsze kroki.

Readiness Test przeznaczony jest dla dorosłych i młodzieży od 14 roku życia. Zdawany jest online, w szkole lub w domu, a jego ukończenie zajmuje do 60 minut.

Co sprawdza Readiness Test i w jaki sposób pomaga w przygotowaniu do egzaminu?

Readiness Test sprawdza cztery umiejętności językowe – słuchanie, czytanie, mówienie i pisanie – pod kątem wymagań egzaminów certyfikowanych, takich jak Pearson English International Certificate (PTE General).

Dostępny jest na poziomach A2, B1, B2 oraz C1.

Szczegółowe raporty końcowe – indywidualne oraz grupowe – informują o egzaminacyjnej gotowości kandydatów, osobno dla każdej z umiejętności, według wskaźników: Ready / Potentially Ready / Not Ready. Dostarczają także opisowe podsumowanie posiadanych umiejętności oraz rekomendacje dalszej pracy (w oparciu o kursy Pearson), niezbędnej w celu uzupełnienia braków w wiedzy.

Mechanizm sprawdzający Readiness Test opiera się na zaawansowanych algorytmach sztucznej inteligencji (AI), wykorzystywanych również w uznawanym przez rządy i instytucje na całym świecie egzaminie certyfikowanym PTE Academic.

Gdzie można skorzystać z Readiness Test i jak go kupić?

Readiness Test dostępny jest online poprzez platformę Test Hub, podobnie jak test poziomujący Level Test oraz sprawdzający postępy w nauce Benchmark Test.

Test zdawać można zarówno w domu, jak i w szkole, na komputerze wyposażonym w słuchawki, mikrofon oraz stabilne łącze internetowe.

Szkoły i instytucje zainteresowane zakupem Readiness Test zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Zakupu indywidualnego można dokonać na globalnej stronie produktu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Używamy plików cookies, by ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu i w celach statystycznych. Nie blokując tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Plikami cookies możesz zarządzać samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej w naszym Regulaminie.