Przełomowe narzędzie w pracy nauczyciela. Umożliwia błyskawiczne zapoznanie się z nowościami Pearsona oraz dostęp do cyfrowej wersji kompnentów i obudowy metodycznej do kursów Pearson.*

Dzięki ePanelowi, nauczyciele mogą mieć w jednym miejscu na swoim komputerze lub tablecie: podręcznik, ćwiczenia, książkę nauczyciela, audio, dokumentację szkolną i testy.

UWAGA: 

Przed rozpoczęciem pracy z ePanelem, konieczna jest aktualizacja aplikacji. 

 

Zalety ePanelu

  • możliwość zapoznania się z nowościami i bestsellerami Pearsona,
  • wszystko, czego potrzeba do prowadzenia lekcji na jedno kliknięcie (bez Internetu),
  • natychmiastowy dostęp do komponentów i materiałów z każdego miejsca, bez konieczności czekania na dostawę książek,
  • lekka torebka – koniec z noszeniem ton podręczników.

Drukowanie i audio

Nauczycielom, którzy wolą wersję papierową lub szukają materiałów dodatkowych na ciekawe i angażujące lakcje ePanel daje możliwość:

  • wydruku - teachers booka, testów, photocopiables, wybranych materiałów dodatkowych,
  • pobrania i powielenia plików audio.

Jak zacząć korzystanie z aplikacji?

Krok 1: ZALOGUJ SIĘ na swoje konto na stronie www.pearson.pl/angielski.

Krok 2: Przejdź do zakładki "ePanel" w swoim profilu, pobierz i zainstaluj aplikację. 

 

Krok 3: ZAMÓW DOSTĘP do materiałów z wybranych przez siebie kursów.

Krok 4: Zaloguj się do aplikacji zainstalowanej na swoim komputerze.

O czym warto pamiętać?

1. ePanel daje możliwość drukowania wyłącznie książki nauczyciela, testów, photocopiables oraz wybranych materiałów dodatkowych. Aplikacja pozwala także pobierać i powielać pliki audio (poniższy film instruktażowy pokazuje jak to zrobić). Pozostałe komponenty są dostępne wyłącznie wewnątrz aplikacji - nie można ich pobrać w pdfie, czy zapisać na pendrivie.

2. Testy w ePanelu wyświetlają się jedynie zweryfikowanym użytkownikom, którzy otrzymali dostęp do testów. Aby go uzyskać, prosimy o kontakt z naszą infolinią 22 306 07 79. Dokładamy wszelkich starań, aby testy nie wpadły w niepowołane ręce, dlatego będziemy zobowiązani za zrozumienie konieczności dodatkowej weryfikacji i za nieprzesyłanie dalej pobranych testów.
 

3. Aplikację ePanel można zainstalować na pięciu urządzeniach. W przypadku konieczności zwiększenia limitu  w związku z potrzebą instalacji w większej liczbie klas, prosimy o kontakt z naszą infolinią 22 306 07 79
 

4. W przypadku problemów z automatyczną aktualizacją, prosimy o pobranie i instalację najnowszej wersji ePanelu z profilu na www.pearson.pl. Aby zachować już pobrane komponenty, prosimy NIE odinstalowywać poprzedniej wersji. 

Obejrzyj film instruktażowy

Aplikacja ePanel jest również dostępna na tablety. 

ePanel na Android można pobrać w sklepie Google Play.

ePanel na iOS można pobrać w iTunes.
 

Pomoc techniczna

W przypadku wystąpienia problemów technicznych z uruchomieniem lub prawidłowym funkcjonowaniem aplikacji, zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem naszego formularza. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Formularz zgłoszeń online

 


* Zostały odnotowane przypadki problemów z używaniem aplikacji na Windows Vista, prosimy o kontakt z Działem Pomocy Technicznej.

* ePanel nie wspiera systemu Mac OS.

* ePanel nie działa na Windows XP. System Windows XP nie jest wspierany przez Microsoft od ok 4 lat. Nie obsługuje on protokołów bezpieczeństwa SSL wymaganych do bezpiecznego połączenia z ePanelem.

* W przypadku oprogramowania starszego niż Windows 8, niezbędne jest pobranie aktualiacji dla NET Framework 4.7.2

Kursy dostępne obecnie w ePanelu: English Class, New English Adventure, Our Discovery Island, My Little Island, Ricky the Robot, My First English Adventure, Pockets, English Adventure, Yazoo, Footprints, Backpack Gold, Big English, Today, Discover English, Look!, Sky High, New Friends, Longman Repetytorium Szóstoklasisty, Livebeat, Next Move, New Exam Challenges, Activate!, Upbeat - wydanie uaktualnione, Repetytorium Gimnazjalne, Gold Experience, Testy gimnazjalne, Matura Focus, Matura Choices, My Matura Success, New Matura Success, Real Life - wydanie uaktualnione, Repetytorium Maturalne z języka angielskiego. Poziom rozszerzony., Repetytorium Maturalne z języka angielskiego. Poziom podstawowy., Repetytorium maturalne. Poziom podstawowy. (2015), Repetytorium maturalne. Poziom rozszerzony. (2015), Cutting edge 3rd edition, New Total English, Speakout, New Language Leader, Expert, GOLD, Cosmic, English For International Tourism New Edition, Technical English, Market Leader 3rd Edition, Vocational English, Lifestyle, Intelligent Business.

 

Informacja na temat dostępności poszczególnych komponentów w ePanelu znajduje się w katalogu produktów, w zakładce komponenty i ceny,