Pearson English Academies zostały stworzone z myślą o nauczycielach, uczących dzieci z przedszkoli, szkół podstawowych oraz średnich, także na kursach językowych. Są to banki specjalnie wyselekcjonowanych materiałów dodatkowych, przygotowanych zgodnie ze skalą Global Scale of English. Wszystkie zasoby Pearson English Academies sprawdzą się zarówno podczas zajęć w klasie, jak również w nauczaniu zdalnym lub w formie prac domowych dla uczniów

Niewątpliwą zaletą English Academies jest przede wszystkim możliwość bezpłatnego pobierania wszystkich materiałów - w tym filmów oraz piosenek. 

Co zawiera Pre-Primary Academy?

Pre-Primary Academy to bogaty zestaw piosenek, pomysłów na prace projektowe, arkuszy do ćwiczenia słownictwa, wymowy, promujących pozytywne wartości, historyjek, interaktywnych kart obrazkowych z nagraniami, gier, materiałów do pracy w domu i nie tylko!

Co zawiera Primary Academy?

Wśród zasobów Primary Academy znajdują się prezentacje gramatyczne, rymowanki, piosenki, filmy wideo, arkusze ćwiczeń dodatkowych na różnych poziomach, materiały przygotowawcze do certyfikatów językowych dla dzieci, szereg pomocy dla nauczyciela (jak planery czy plakietki szkolne), gotowe karty pracy, arkusze do pracy w domu i wiele innych zasobów.

NOWOŚĆ w Primary Academy  interaktywne gry przygodowe online, ćwiczące słownictwo, stworzone we współpracy w firmą Seppo. Uczniowie, wykonując atrakcyjne i zróżnicowane aktywności, pokonują trzy poziomy, by ukończyć misję. Rozwijają przy tym swoje umiejętności językowe, w tym słuchanie i mówienie.

Pilotażowy dostęp do strefy ucznia Primary Academy dostępny u konsultantów Pearson.

Co zawiera Lower Secondary Academy?

W Lower Secondary nauczyciel znajdzie, m.in. prezentacje gramatyczne z arkuszami ćwiczeń, filmy kulturowe wraz z ćwiczeniami, karty kulturowe z pomysłami na aktywności, arkusze z dodatkowymi ćwiczeniami na słuchanie, czytanie i słownictwo, czy lekcje komunikacyjne Real English.

Co zawiera Upper Secondary Academy?

Wśród zasobów dostępnych w Upper Secondary Academy znajdują się animacje prezentujące gramatykę wraz z ćwiczeniami, karty kulturowe z aktywnościami, lekcje komunikacyjne Real English, tabela wymowy, mapy słownictwa z arkuszami ćwiczeń czy prezentacje z fotografiami i pytaniami wspierającymi ćwiczenie słownictwa.

Więcej informacji o zawartości Pearson English Academies znajduje się na poświęconej im stronie w naszym katalogu globalnym.

PEARSON ENGLISH ACADEMIES

Jak uzyskać dostęp do Pearson English Academies?

W ePanelu każdy nauczyciel znajdzie kod odblokowujący 30-dniowy dostęp do zasobów. Aby uzyskać pełny dostęp do English Academies, zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Krok 1: Zaloguj się do ePanelu.
Jeśli jeszcze nie korzystasz z aplikacji ePanel, sprawdź jak ją pobrać TUTAJ.

Krok 2: Przejdź do zakładki Materiały dodatkowe.

Krok 3: Kliknij na kafelek wybranej Academy i pobierz instrukcję z kodem, który będzie potrzebny do aktywacji zasobów na platformie Pearson English Portal.

Pomoc techniczna

W przypadku wystąpienia problemów technicznych z uruchomieniem lub prawidłowym funkcjonowaniem aplikacji, zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem naszego formularza. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

ROZPOCZNIJ CZAT

Pearson Space
Strona do której prowadzi link jest elementem Pearson Space – wirtualnej przestrzeni dla zalogowanych nauczycieli, która daje pełny dostęp do najnowszych szkoleń, materiałów dydaktycznych, aplikacji i promocji.
Treść dostępna bez ograniczeń do końca 2022 roku. Od stycznia 2023 roku dostępna wyłącznie dla użytkowników Pearson Space.
Treść dostępna dla użytkowników Pearson Space.