Więcej niż nauka języka!

  • Program nowoczesnej edukacji językowej
  • Nowa forma współpracy ze szkołami językowymi
  • Wsparcie dla Twojej szkoły, lektorów i kursantów

Czym jest program English & more i dlaczego warto brać w nim udział?

English & more to nowa, atrakcyjna i przejrzysta, forma współpracy Pearsona ze szkołami językowymi. Program zapewnia szkołom wsparcie metodyczne i promocyjne, a kursantom daje pewność, że realizowany kurs językowy uwzględnia wszystkie potrzeby współczesnego adepta języka angielskiego oraz dba o wszechstronny rozwój umiejętności, nie tylko komunikacyjnych.

Jakie korzyści przynosi udział w programie?

Przystępując do English & more szkoła korzysta z materiałów i rozwiązań edukacyjnych Pearsona, opracowanych dla każdego etapu i aspektu nauki języka i składających się na programy kształcenia Connected English Learning, tym samym zapewniając swoim kursantom nowoczesną, wszechstronną i kompleksową edukację językową, opartą na solidnym fundamencie Global Scale of English.

Kurs języka angielskiego w ramach English & more to – już na pierwszych etapach przygody z edukacją – nie tylko nauka struktur językowych, ale też holistyczny rozwój skoncentrowany na praktycznej komunikacji i umiejętnościach przyszłości, dostosowanych do współczesnego, dynamicznie zmieniającego się świata.

Program English & more obejmuje cztery etapy edukacyjne:

Dzieci w wieku przedszkolnym

Dzieci w wieku 6-10

Młodzież w wieku 11-17

Dorośli

Co otrzymuje szkoła w ramach programu?

Przystępując do programu, szkoła otrzymuje szereg materiałów wspierającychmerytorycznie i promocyjnie. Pakiet korzyści obejmuje m.in.:

  • Certyfikat udziału w programie
  • Zestaw grafik do umieszczenia na stronie internetowej szkoły oraz w mediach społecznościowych, wraz z materiałem informacyjnym skierowanym do kursanta i rodzica
  • Listy powitalne i dyplomy końcowe dla kursantów
  • Dostęp do szeregu materiałów dydaktycznych dla lektorów

Pełna lista korzyści i materiałów dostępnych w ramach English & more dostępna jest u naszych konsultantów.

Czy udział w programie wymaga spełnienia określonych warunków?

Udział w programie to dla szkoły minimum zobowiązań! Przystąpienie do programu nie wiążę się z podpisywaniem skomplikowanych umów i sprowadza do decyzji o wspólnej realizacji celu, jakim jest popularyzacja języka angielskiego i wszechstronny rozwój umiejętności kursantów. Udział w programie pieczętuje uroczysta i symboliczna deklaracja, której dokument stanowi dodatkowy materiał zwiększający atrakcyjność szkoły.

Co muszę zrobić, by dowiedzieć się więcej i przystąpić do English & more?

Kompletem informacji o programie dysponują nasi doradcy, którzy chętnie opowiedzą o jego szczegółach, przedstawią kompletną listę korzyści i zaproszą do podpisania deklaracji.

Zapraszamy do kontaktu!

DORADCY PEARSON

Pearson Space
Strona do której prowadzi link jest elementem Pearson Space – wirtualnej przestrzeni dla zalogowanych nauczycieli, która daje pełny dostęp do najnowszych szkoleń, materiałów dydaktycznych, aplikacji i promocji.
Treść dostępna bez ograniczeń do końca 2022 roku. Od stycznia 2023 roku dostępna wyłącznie dla użytkowników Pearson Space.
Treść dostępna dla użytkowników Pearson Space.