Katalog produktów

Pomoc dla nauczycieli pracujących z Focus i High Note

Rozwiązania cyfrowe

Na tej stronie nauczyciele szkół średnich korzystający z Focus 2 Edition oraz High Note znajdą niezbędne wsparcie do pracy z rozwiązaniami cyfrowymi, towarzyszącymi obu kursom. Można tu obejrzeć nagrania szkoleń prezentujacych funkcjonalności Pearson English Portal, a także zapoznać się z poradnikami Quick Guides i szczegółowymi instrukcjami, dzięki którym bez problemu zarejestrują się Państwo, aktywują kody z książki nauczyciela i będą w pełni korzystać z Presentation Tool, Online Practice czy Test Generatora.


Konsultacje online

Zapraszamy również na  indywidualne konsultacje online z naszym ekspertem, który odpowie na Państwa pytania dotyczące Pearson English Portal oraz pomoże w praktyce hands-on. Godzinne konsultacje odbywają się we wtorki o 10:00, w czwartki o 16:00 oraz w piątki o 14:00.

Zapisz się na konsultacje

Presentation Tool & Resources

Presentation Tool, czyli oprogramowanie do tablic interaktywnych, to interaktywny podręcznik, interaktywny zeszyt ćwiczeń oraz komplet nagrań audio i wideo.

Indywidualny kod dostępu znajduje się w książce nauczyciela. Z oprogramowania można od września korzystać online, a od listopada będzie także można pobrać je na komputer i uruchamiać bez dostępu do Internetu.

Przejdź do:

MyEnglishLab z Online Practice

MyEnglishLab z Online Practice to dostęp uczniowski do pełnego interaktywnego zeszytu ćwiczeń, nagrań audio i wideo oraz porcja dodatkowych, interaktywnych ćwiczeń leksykalno-gramatycznych i maturalnych do każdego rozdziału, które zapewniają materiał do samodzielnej nauki.

Dzięki automatycznemu sprawdzaniu uczniowie od razu dostają informację zwrotną, a funkcja Gradebooka pozwala nauczycielowi śledzić ich postępy.

Indywidualny kod dostępu dla nauczyciela znajduje się w książce nauczyciela (jest to ten sam kod, który aktywuje dostęp do English Portal). 
Uczniowskie kody dostępu do zasobów na English Portal znajdują się w podręczniku, zaś uczniowskie kody do MyEnglishLab z Online Practice w zeszycie ćwiczeń.

Przejdź do:

Więcej rozwiązań cyfrowych

Do kursów Focus 2nd Edition oraz High Note dostępne są również inne rozwiązania poza Pearson English Portal, które wspomogą pracę zarówno w szkole jak i w domu:

  • Interaktywne eBooki - interaktywne wersje podręczników z ćwiczeniami online, które dają nauczycielowi możliwość śledzenia zaangażowania uczniów w wirtualnej klasie oraz ciekawe narzędzia motywujące młodzież do pracy zdalnej. 
  • Test Generator  - nowe, intuicyjne narzędzie do testowania online i offline: przygotowanie unikatowych wersji testów dla każdego ucznia, interaktywne testy i automatyczne sprawdzanie w pracy online, a także szczegółowe raporty dla nauczyciela.

Więcej rozwiązań dla szkół średnich

Pearson Space
Strona do której prowadzi link jest elementem Pearson Space – wirtualnej przestrzeni dla zalogowanych nauczycieli, która daje pełny dostęp do najnowszych szkoleń, materiałów dydaktycznych, aplikacji i promocji.
Treść dostępna bez ograniczeń do końca 2022 roku. Od stycznia 2023 roku dostępna wyłącznie dla użytkowników Pearson Space.
Treść dostępna dla użytkowników Pearson Space.