Always learning
Zawsze warto się uczyć

Początki działalności Pearsona w dziedzinie edukacji językowej sięgają roku 1755, kiedy jeszcze jako Longman wydaliśmy pierwszy w Wielkiej Brytanii słownik języka angielskiego.

Dziś Pearson to nie tylko książki, ale także kompleksowe i nowatorskie rozwiązania edukacyjno-lingwistyczne dopasowane do indywidualnych potrzeb różnych osób.

Zapraszamy do obejrzenia siedmiu filmów informacyjnych i do zmierzenia się z pytaniami konkursowymi :) Na dwadziescia pierwszych osób z najwyzsza liczbą poprawnych odpowiedzi czeka pakiet nagród: Business English Partner B1+ oraz bogaty pakiet gadżetów edukacyjnych :)

Odpowiedz na pytania:

Administratorem danych osobowych jest Pearson Central Europe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Szamocka 8, 01-748 Warszawa. Podane w formularzu dane osobowe przetwarzane są zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celach marketingowych. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Używamy plików cookies, by ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu i w celach statystycznych. Nie blokując tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Plikami cookies możesz zarządzać samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej w naszym Regulaminie.