Interaktywny zeszyt ćwiczeń

Interaktywny zeszyt ćwiczeń do serii English Class to cyfrowa wersja, do której kod dostępu od września 2021 otrzymasz razem z papierową publikacją w ramach dotacji.

Materiał zawiera 100% treści z wersji papierowej, wzbogacone o funkcjonalności, jakie daje interaktywna platforma eDesk.

Atrakcyjna, cyfrowa forma zadań zachęca do samodzielnej nauki, a natychmiastowa informacja zwrotna pozwala obiektywnie ocenić własną wiedzę, bez pomocy nauczyciela.

Zobacz, jak to wygląda

Jak mogę uzyskać dostęp do interaktywnych ćwiczeń?

To bardzo proste! Wystarczy, że posiadasz nowy papierowy zeszyt ćwiczeń English Class, który otrzymałeś w szkole na początku roku szkolnego.

KROK 1

Załóż konto na stronie pearson.pl. Wystarczy, że podasz tam:

  • imię i nazwisko – pod tymi danymi będziesz widoczny w dzienniku nauczyciela,
  • adres email – na ten adres będziesz otrzymywać powiadomienia o przypisanych ćwiczeniach i testach,
  • hasło – unikalne hasło, którego będziesz używać do zalogowania się na platformie eDesk.

KROK 2

Otwórz papierowy zeszyt ćwiczeń i na wewnętrznej okładce znajdź zdrapkę, pod którą umieszczony jest indywidualny kod dostępu.

KROK 3

Zaloguj się do platformy na edesk.pearson.pl i aktywuj dostęp używając kodu z okładki.

Potrzebujesz pomocy?

Instrukcja wideo         przewodnik krok po kroku         pomoc techniczna

Używamy plików cookies, by ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu i w celach statystycznych. Nie blokując tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Plikami cookies możesz zarządzać samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej w naszym Regulaminie.