Autorzy

Bob Hastings

Bob pracuje w nauczaniu języka angielskiego i szkoleniu nauczycieli już przeszło 35 lat. Prowadził szkolenia w wielu krajach na całym świecie. Mocno wierzy w skuteczność nauki opartej na komunikacji. Jest autorem wielu bestsellerowych serii podręczników do nauki angielskiego, w tym kursu Success dla szkół ponadpodstawowych. W wolnym czasie Bob lubi chodzić po górach oraz jeździć na rowerze.

Stuart McKinlay

Stuart ukończył studia filologiczne na uniwersytecie w Manchesterze i od ponad 15 lat zajmuje się nauczaniem języka angielskiego w Wielkiej Brytanii oraz w innych krajach. Od 2003 zajmuje się tworzeniem podręczników do nauki języka angielskiego, a wśród napisanych przez niego kursów znajduje się bestsellerowa seria Success dla szkół ponadpodstawowych. Na co dzień Stuart mieszka w Abergavenny w Walii, a w wolnym czasie lubi spacery, pisanie oraz grę na instrumentach.

Carolyn Barraclough

Carolyn posiada kilkunastoletnie doświadczenie w nauczaniu. Swoją przygodę jako nauczyciel rozpoczęła w Grecji i kontynuowała w Wielkiej Brytanii. Od ponad 20 lat dzieli się swoim doświadczeniem jako autorka publikacji do nauki języka angielskiego dla dzieci i młodzieży, doradca metodyczny oraz trenerka. Wśród napisanych przez nią książek znajdują się Activate! i Next Move – bestsellerowe kursy dla młodzieży. Carolyn pasjonuje się zagadnieniami zapamiętywania i motywacji u nastolatków, a jej innowacyjne pomysły na motywujące lekcje znalazły odzwierciedlenie w kursie English Class.

Pearson Space
Strona do której prowadzi link jest elementem Pearson Space – wirtualnej przestrzeni dla zalogowanych nauczycieli, która daje pełny dostęp do najnowszych szkoleń, materiałów dydaktycznych, aplikacji i promocji.
Treść dostępna bez ograniczeń do końca 2022 roku. Od stycznia 2023 roku dostępna wyłącznie dla użytkowników Pearson Space.
Treść dostępna dla użytkowników Pearson Space.