Na tej stronie nauczyciele szkół średnich korzystający z Focus 2 Edition oraz High Note znajdą niezbędne wsparcie do pracy z rozwiązaniami cyfrowymi, towarzyszącymi obu kursom. Można tu obejrzeć nagrania szkoleń prezentujacych funkcjonalności Pearson English Portal, a także zapoznać się z poradnikami Quick Guides i szczegółowymi instrukcjami, dzięki którym bez problemu zarejestrują się Państwo, aktywują kody z książki nauczyciela i będą w pełni korzystać z Presentation Tool, Online Practice czy Test Generatora.

Presentation Tool & Resources

Presentation Tool, czyli oprogramowanie do tablic interaktywnych, to interaktywny podręcznik, interaktywny zeszyt ćwiczeń oraz komplet nagrań audio i wideo.

Indywidualny kod dostępu znajduje się w książce nauczyciela. Z oprogramowania można od września korzystać online, a od listopada będzie także można pobrać je na komputer i uruchamiać bez dostępu do Internetu.

Przejdź do:

Online Practice

Online Practice to dostęp uczniowski do materiałów audio i wideo oraz porcja dodatkowych, w pełni interaktywnych ćwiczeń leksykalno-gramatycznych i maturalnych do każdego rozdziału, które zapewniają materiał do samodzielnej nauki.

Dzięki automatycznemu sprawdzaniu uczniowie od razu dostają informację zwrotną, a funkcja Gradebooka pozwala nauczycielowi śledzić ich postępy.

Przejdź do:

ExamView® Test Generator

ExamView® Test Generator pozwala wykorzystywać i modyfikować gotowe testy do kursu, a także tworzyć zupełnie nowe.

Bank dostępnych testów obejmuje m.in. kartkówki leksykalne, gramatyczne i z zakresu środków językowych, sprawdziany po rozdziale w formie minimatury oraz testy kumulatywne.

Test generator będzie dostępny na przełomie listopada i grudnia.

Przejdź do:

Zobacz dodatkowe materiały: Jak pracować z ExamView® Test Generator?

Używamy plików cookies, by ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu i w celach statystycznych. Nie blokując tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Plikami cookies możesz zarządzać samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej w naszym Regulaminie.