Bezpłatne

Anna Abramczyk

Młodzież, Egzaminy, Szkolenia bezpłatne

Nie panikuj, nie krytykuj, przygotuj ucznia do egzaminu ósmoklasisty… czyli o praktycznym przygotowaniu uczniów do egzaminu.

Na warsztat ten zapraszamy wszystkich Państwa pracujących z uczniami w szkołach podstawowych i zachodzących w głowię, jak najefektywniej przygotować ich do egzaminu ósmoklasisty. I to przygotować wszystkich! Także tych uczniów, których obecny poziom zaawansowania językowego odbiega od naszych marzeń... 

Podczas sesji: 
a) zapoznamy się z udostępnionymi przez Centralna Komisję Egzaminacyjną z typami zadań egzaminacyjnych oraz kryteriami ich oceniania, 
b) przeanalizujemy przykładowy arkusz egzaminacyjny, 
c) wyciągniemy konstruktywne wnioski do pracy z uczniem na nadchodzące miesiące, 
d) doradzimy, zaproponujemy możliwe do przyjęcia rozwiązania w zakresie organizacji pracy z obecnymi siódmoklasistami. 


Anna Abramczyk - nauczyciel dyplomowany z blisko 20-letnim stażem nauczania, egzaminator gimnazjalny i maturalny współpracujący z OKE we Wrocławiu oraz z Centralną Komisja Egzaminacyjną. Doradca metodyczny Wrocławskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Ekspert MEN do spraw awansu zawodowego. Autorka publikacji metodycznych dla nauczycieli języków obcych. 

Używamy plików cookies, by ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu i w celach statystycznych. Nie blokując tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Plikami cookies możesz zarządzać samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej w naszym Regulaminie.