Bezpłatne

Anna Abramczyk

Młodzież, Egzaminy, Szkolenia bezpłatne

Zasady oceniania i rozwiązywania zadań egzaminu ósmoklasisty. Anna Abramczyk

Egzaminy zewnętrzne są sprawdzane przez przeszkolonych egzaminatorów, ale każdy nauczyciel przygotowujący ucznia do egzaminu, niezależnie, czy jest egzaminatorem, czy nie, powinien znać zasady oceniania poszczególnych typów zadań i stosować je w bieżącej pracy z uczniem. 

Taka procedura wdroży ucznia w zasady oceniania egzaminu i pozwoli uniknąć niepotrzebnej straty punktów, wynikającej z nieświadomości zasad, a także zaplanować pracę nad arkuszem egzaminacyjnym. 

Podczas webinarium pochylimy się razem nad szczegółowymi kryteriami oceny zadań w egzaminie ósmoklasisty. Zapraszam! 

Anna Abramczyk - nauczyciel dyplomowany z blisko 20-letnim stażem nauczania, egzaminator gimnazjalny i maturalny współpracujący z OKE we Wrocławiu oraz z Centralną Komisja Egzaminacyjną. Doradca metodyczny Wrocławskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Ekspert MEN do spraw awansu zawodowego. Autorka publikacji metodycznych dla nauczycieli języków obcych

Używamy plików cookies, by ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu i w celach statystycznych. Nie blokując tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Plikami cookies możesz zarządzać samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej w naszym Regulaminie.