100 konferencji dla nauczycieli szkół średnich!

Serdecznie zapraszamy Państwa na konferencyjny hit kinowy w największych miastach w całej Polsce. Już dziś zarezerwujcie czas na skuteczny zastrzyk wiedzy o nadchodzącej reformie.

Każde wydarzenie to:  

  • pigułka wiedzy o tym, jak rozwija się współczesny nastolatek i jak w związku z tym prowadzić edukację językową,
  • recepta na nauczycielskie bolączki związane z pracą w oparciu o dwie podstawy programowe,
  • spotkanie z metodykami - wieloletnimi praktykami, przygotowującymi uczniów do matury,
  • szereg praktycznych porad metodycznych i egzaminacyjnych o skuteczności gwarantowanej przez Pearson.

Jeżeli nie możecie Państwo wziąć udziału w głównej konferencji, sprawdźcie, kiedy "Panaceum na Liceum" przyjedzie do Was w ramach serii wydarzeń Bliżej Ciebie!

Uczestnicy wszystkich szkoleń otrzymają certyfikat uczestnictwa, specjalne egzemplarze okazowe nowych podręczników, dwie broszury informacyjne o Focus i High Note z przykładowymi stronami zeszytów ćwiczeń oraz przedruk nowej podstawy programowej.

 

PRZED REJESTRACJĄ zaloguj się na stronie pearson.pl. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta na stronie, zarejestruj się tutaj.

Wybierz swoją konferencję


Konferencje stacjonarne


    Używamy plików cookies, by ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu i w celach statystycznych. Nie blokując tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Plikami cookies możesz zarządzać samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej w naszym Regulaminie.