Trenerzy

Anna Abramczyk 

Nauczyciel dyplomowany z 18-letnim stażem nauczania języka niemieckiego w szkole ponadgimnazjalnej. Egzaminator gimnazjalny i maturalny współpracuje z OKE we Wrocławiu. Doradca metodyczny Wrocławskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Ekspert MEN do spraw awansu zawodowego. Autorka publikacji metodycznych dla nauczycieli języka niemieckiego.

Rob Dean

 związany jest z ELT jako nauczyciel, metodyk i trener od 1994 roku. Pracował z uczniami o bardzo różnych potrzebach (kursy egzaminacyjne, EAP, ESP), wieku i poziomie zaawansowania językowego w Europie i Azji, chociaż obecnie na stałe mieszka w Polsce. Zainteresowania Roba łączą się szczególnie z uczeniem dzieci, wykorzystaniem technologii w nauce języków obcych, zagadnieniami kulturowymi i „task based learning”. Rob pracuje jako międzynarodowy trener i konsultant akademicki, podróżując dookoła świata z wykładami, seminariami, warsztatami, a także prowadząc szkolenia on-line poświecone metodologii nauczania języków, zagadnieniom utrzymania motywacji uczniów, efektywnemu zarządzaniu klasą i blended learning, a to dopiero początek długiej listy…

Dr Mariola Bogucka 

od ponad 20 lat dzieli swoje zainteresowania i czas pomiędzy praktycznym nauczaniem języka angielskiego a kształceniem nauczycieli. Jej główna specjalizacja to metodyka nauczania języka angielskiego, metodyka nauczania małych dzieci oraz kształcenie i  doskonalenie nauczycieli języka angielskiego. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyła zarówno w polskich, jak i angielskich szkołach. Autorka i współautorka materiałów dydaktycznych  (m. in.  Friends, English Adventure – zeszyty ćwiczeń, poradniki dla rodziców) doskonale znanych pokoleniom uczniów i nauczycieli.

 

Maria Ogonowska 

to specjalista w zakresie uczenia dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych, na co dzień dzielący się swoim doświadczeniem na blogu Teaching Tips, a także pracujący z najmłodszymi w szkole językowej "Maryland" oraz w szkole podstawowej w Kórniku. W letnie dni Maria odsłania swoje zupełnie inne oblicze.... oblicze instruktora nurkowania i udowadnia, że nie straszne jej nie tylko głębokie wody metodyki nauczania języka angielskiego.

Katarzyna Pogłodzińska 

jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego, nauczycielem i metodykiem z 18 letnim stażem. Wykłada ELT Methodology i ELT Young Learners Methodology w Centrum Języków Europejskich - Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Częstochowie. Jest współautorką podręcznika Our Discovery Island Starter oraz autorką innych materiałów dydaktycznych dla nauczycieli języka angielskiego. Jest również egzaminatorem maturalnym i weryfikatorem przy Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Jaworznie.

Małgosia Tetiurka 

cieszy sie uczeniem od blisko 30 lat. Uczyła już wszystkie grupy wiekowe na wszystkich możliwych poziomach, zawsze jednak szczególną przyjemność sprawia jej uczenie najmłodszych. Od piętnastu lat Małgosia dzieli się swoim doświadczeniem jako trener, autor materiałów i prezenter konferencyjny. Dodatkowo Małgosia jest międzynarodowym egzaminatorem językowym. Wakacje spędza w Norwich Institute for Language Education, gdzie zajmuje się kursami dla nauczycieli pracujących z dziećmi na całym świecie.

Phil Warwick 

to wykwalifikowany i bardzo doświadczony trener ELT związany z nauczaniem języków obcych od ponad 20 lat. Philip pracował w krajach tak odległych jak Brazylia, Chiny, Argentyna; by ostatecznie zostać Dyrektorem do Spraw Nauczania w szkole językowej w Republice Czeskiej oraz Koordynatorem do Spraw Nauczania Embassy Summer Schools w Wielkiej Brytanii. To także międzynarodowy egzaminator językowy oraz trener CELTA, który z niesłabnącym entuzjazmem dzieli sie z nauczycieli swoim doświadczeniem podczas szkoleń Pearson.

Bartłomiej Jaślikowski 

lektor języka angielskiego pracujący z uczniami w różnym wieku i na wszystkich poziomach zaawansowania od 2000 roku, trener grupowy z dyplomem Uniwersytetu SWPS i Laboratorium Psychoedukacji, indywidualny i grupowy coach z certyfikatem The Coaches Training Institute London oraz Coaching Center w Warszawie. Właściciel firmy szkoleniowej GetThere! Współpracuje z wydawnictwami w Polsce jako trener metodyczny. Miłośnik podnoszenia jakości i rozwoju w dziedzinach, którymi się zajmuje. Pasjonują go wysoce zmotywowani ludzie chcący nieustannie odkrywać, rozwijać się i doskonalić.

Edyta Madej 

trener umiejętności poznawczych, trener grupowy, doradca psychospołeczny, propagator myślenia wizualnego pracujący z osobami we wszystkich grupach wiekowych. Od 2003 roku prowadzi szkolenia z doskonalenia umiejętności poznawczych, które pobudzają rozwój inteligencji, podnoszą efektywność uczenia się, nauczania i rozwoju talentów, wspierają procesy zarządzania wiedzą, wizualizacji i przetwarzania informacji oraz prezentacji materiałów edukacyjnych i szkoleniowych, a także zdolności kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów.

Anna Kolbuszewska 

od ponad 20 lat zajmuje się uczeniem i szkoleniem nauczycieli. W trakcie swojej kariery zawodowej pracowała jako nauczyciel języka angielskiego, metodyk, dyrektor d/s nauczania oraz dyrektor szkoły językowej. W chwili obecnej pracuje jako language coach w firmie szkoleniowej w Poznaniu. Szkoliła nauczycieli w ramach kursów CELTA i DELTA. Pracuje głównie z nauczycielami języka angielskiego, ale szkoliła również nauczycieli języków niemieckiego oraz francuskiego i hiszpańskiego. Od paru lat zajmuje się także szkoleniem kadry managerskiej oraz doradztwem akademickim i biznesowym dla prywatnych szkół językowych oraz szkół publicznych. Od 2000 roku jest inspektorem międzynarodowego stowarzyszenia promującego jakość w usługach językowych EAQUALS. Od wielu lat aktywna w stowarzyszeniu IATEFL zarówno w kraju jak i na forum międzynarodowym. Interesuje się zarządzaniem jakością, szkoleniami online oraz ogrodnictwem, które z pasją uprawia w nielicznych wolnych chwilach.

Dean Russell 

to trener, nauczyciel i metodyk z ponad piętnastoletnim doświadczeniem zdobytym w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Polsce. Od blisko ośmiu lat mieszka i prowadzi szkolenia CELTA we Wrocławiu, nadzoruje szkolenie on-line, a także pisze materiały do nauki języka angielskiego.

Daniel Brayshaw 

zajmuje się nauczaniem języka angielskiego od  2001 roku i w tym czasie kształcił uczniów w każdym wieku i na różnych poziomach. Doświadczenie zawodowe zdobywał Europie, Azji i Australii pracując nie tylko jako nauczycyciel ale również jako egzaminator, nauczyciel akademicki, trener. Od dnia gdy związał się z wydawnictwem Pearson prowadzi sesje szkoleniowe na całym świecie oraz jest autorem podręczników i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. W wolnych chwilach poznamy Daniela jako fana snowbordu, natury oraz muzyki.

Anna Pasternak

absolwentka wydziału filologicznego Uniwersytetu Wrocławskiego. Nauczyciel języka angielskiego z ponad dwudziestoletnim stażem. Egzaminator OKE we Wrocławiu w zakresie egzaminu gimnazjalnego i maturalnego z języka angielskiego. Współpracownik OKE w zakresie przeprowadzania szkoleń dla kandydatów na egzaminatorów. Ekspert MEN do spraw awansu zawodowego nauczycieli, specjalista w zakresie organizacji i zarządzania oświatą.

John Wolf 

przeprowadził się z Kalifornii do Opola w 2006 roku, ale dopiero teraz zaczyna tęsknić za rodzimymi plażami. Od lat związany jest z edukacją językową, początkowo dzieci i młodzieży w ramach pracy w szkole publicznej w Polsce oraz koordynacji letnich kursów w San Diego. Obecnie prowadzi także lektoraty na Politechnice Wrocławskiej oraz z zafascynowaniem patrzy jak w domu rosną mu mali poligloci - Maya i Teodor.

Amanda Davies 

pasjonuje się uczeniem dzieci. Od lat szkoli nauczycieli i trenerów ELT, występuję na konferencjach i publikuje w Anglii, Rosji, Hiszpanii, Libii i Polsce materiały ELT oraz artykuły z zakresu inclusive teaching, visible learning. Przez lata koordynowała Early Years and Primary courses w British Council w Warszawie, a ostatnio prowadzi kursy w Bejrucie dla nauczycieli pracujących z dziećmi uchodźców z Syrii. Zawsze z radością wraca do Polski, którą nazywa swoim miejscem na ziemi.

Używamy plików cookies, by ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu i w celach statystycznych. Nie blokując tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Plikami cookies możesz zarządzać samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej w naszym Regulaminie.