Webinaria

Zapraszamy do udziału w webinariach, czyli szkoleniach online na żywo! Webinaria Pearson to szkolenia bezpłatne, umożliwiające otrzymanie certyfikatu uczestnictwa bez wychodzenia z domu.

Webinaria realizowane są w języku polskim i angielskim na stronie pearson.pl, platformach webinaryjnych lub kanałach społecznościowych.

UWAGA! Uczestnictwo w webinarium wymaga rejestracji na przeznaczonej do tego platformie lub dołączenia do grupy tematycznej. 

Lista aktualnych webinarów:

11 marca, czwartek

DiGi - Próbny egzamin ósmoklasisty online

19:00

Zapraszamy na szkolenie DIGI 3.0 podczas którego pokażemy jak szybko i sprawnie przeprowadzić egzamin w wersji online na eDesku. Zarejestruj się już dziś.

W celu zarejestrowania się na webinarium należy zalogować/zarejestrować się na pearson.pl/login, a następnie wrócić na tę stronę.

23 marca, wtorek

DiGi - Próbny egzamin maturalny

19:00

Zapraszamy na szkolenie DIGI 3.0 podczas którego pokażemy jak szybko i sprawnie przeprowadzić egzamin maturalny w wersji online na eDesku. Zarejestruj się już dziś!

W celu zarejestrowania się na webinarium należy zalogować/zarejestrować się na pearson.pl/login, a następnie wrócić na tę stronę.

Używamy plików cookies, by ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu i w celach statystycznych. Nie blokując tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Plikami cookies możesz zarządzać samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej w naszym Regulaminie.