Nie panikuj, nie krytykuj, przygotuj ucznia do egzaminu ósmoklasisty… czyli o praktycznym przygotowaniu uczniów do egzaminu.

Anna Abramczyk

Szkolenie dla wszystkich nauczycieli pracujących z uczniami w szkołach podstawowych i zachodzących w głowię, jak najefektywniej przygotować ich do egzaminu ósmoklasisty. I to przygotować wszystkich! Także tych uczniów, których obecny poziom zaawansowania językowego odbiega od naszych marzeń. Podczas sesji zapoznamy się z udostępnionymi przez Centralną Komisję Egzaminacyjną typami zadań egzaminacyjnych oraz kryteriami ich oceniania i przeanalizujemy przykładowy arkusz egzaminacyjny. Następnie wyciągniemy konstruktywne wnioski do pracy z uczniem na nadchodzące miesiące i zaproponujemy możliwe do przyjęcia rozwiązania w zakresie organizacji pracy z obecnymi siódmoklasistami.

Używamy plików cookies, by ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu i w celach statystycznych. Nie blokując tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Plikami cookies możesz zarządzać samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej w naszym Regulaminie.