Perfekcyjny scenariusz lekcji języka niemieckiego.

Anna Wojdat - Niklewska

Czy stworzenie idealnego podręcznika jest możliwe? Kto nie spróbuje, ten się nie dowie…
Zatem postawiliśmy sobie za cel stworzenie optymalnego kursu, który nie tylko realizuje dwie podstawy programowe, kluczowe kompetencje oraz tworzy solidną bazę leksykalną i gramatyczną, ale także stanowi źródło inspiracji i jest punktem wyjścia do kreowania własnych doskonałych zajęć języka niemieckiego.
Podczas sesji zastanowimy się wspólnie, kim jest współczesny nastolatek, jak lubi się uczyć, co jest dla niego ważne, co go inspiruje, a co demotywuje. Poszukamy recepty na zmotywowanie młodzieży do mówienia po niemiecku.

To nie wszystko. Nie bez kozery na miejsce szkolenia wybraliśmy salę kinową. Na dużym ekranie zaprezentujemy nasze nowe serie filmów i z przyjemnością podzielimy się naszymi pomysłami oraz materiałami do pracy z filmami.

Używamy plików cookies, by ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu i w celach statystycznych. Nie blokując tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Plikami cookies możesz zarządzać samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej w naszym Regulaminie.