Czujesz, że drzemie w Tobie moc scenarzysty? Chcesz podzielić się swoim talentem z innymi nauczycielami? Weź udział w konkursie Script Masters!

NAPISZ SCENARIUSZ przedstawienia szkolnego w języku angielskim inspirowanego polską legendą lub wybraną baśnią według załączonego wzoru i do 6 CZERWCA 2018 roku wyślij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY zamieszczony poniżej. 

REGULAMIN KONKURSU                         WZÓR SCENARIUSZA

Nagroda główna - wyjazd zagraniczny i Pearson English Readers!

Autora najlepszego scenariusza nagrodzimy zagranicznym wyjazdem językowym o wartości 2000 złotych
i książkami z serii Pearson English Readers.


Drugie i trzecie miejsce - szkolenia i Pearson English Readers

Zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca otrzymają vouchery kwotowe do wartości 300 złotych
na profesjonalne szkolenia metodyczne
organizowane przez EduNation oraz książeczki dla dzieci z serii Pearson English Readers.


Przygotowaliśmy również atrakcyjne nagrody wyróżnienia! Czekamy na Wasze prace do 6 czerwca!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Administratorem danych osobowych jest Pearson Central Europe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Szamocka 8, 01-748 Warszawa. Podane w formularzu dane osobowe przetwarzane są zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celach marketingowych. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Używamy plików cookies, by ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu i w celach statystycznych. Nie blokując tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Plikami cookies możesz zarządzać samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej w naszym Regulaminie.