Wyjątkowe kursy dla najmłodszych

Z okazji inauguracji nowego roku szkolnego 2022-2023 zapraszamy do skorzystania z promocyjnej oferty rabatowej -25% na zakup książek ucznia i zeszytów ćwiczeń naszych najpopularniejszych kursów dla przedszkoli i zerówek. 
 

Promocja trwa do 31.10.2022 
i jest realizowana w księgarni internetowej oraz księgarniach stacjonarnych Bookland.


Oferta obejmuje zarówno zakup kompletów, jak i oddzielnych komponentów, do następujących kursów: 

 

Dla przedszkoli:

My Disney Stars and Friends – propozycja na kursy z dziećmi w wieku 3-5 lat, która łączy magię bohaterów i historii Disneya z edukacyjnym doświadczeniem Pearsona, zapewniając ekscytujący i angażujący początek przygody z językiem angielskim. 

 

Dla zerówek: 

English Code Starter – intensywny kurs, który stawia na kreatywność, kodowanie, elementy STEAM, prace projektowe i krytyczne myślenie 

Team Together Starter – dynamiczna propozycja, w której duża rolę odgrywają umiejętności przyszłości, elementy CLIL, komunikacja i – zwłaszcza w dalszych poziomach – przygotowanie do pierwszych certyfikatów 

Rise and Shine Starter – przyjazny kurs o umiarkowanym tempie nauki dla dzieci, które dopiero rozpoczną przygodę z czytaniem i pisaniem. Jego znaki rozpoznawcze to przejrzyste cele, wszechstronny rozwój i budowanie pozytywnych postaw społecznych. 

New English Adventure Starter – sprawdzona i ceniona przez nauczycieli propozycja dla zerówek z bohaterami i fragmentami filmów Disneya. 

Obudowa metodyczna

Naszym kursom towarzyszą bogate zasoby materiałów nauczycielskich, zarówno drukowanych, jak i cyfrowych. Nasi doradcy udzielą wszelkich informacji dotyczących sposobów pozyskania obudowy dydaktycznej do wybranego kursu. Zachęcamy też do skorzystania z możliwości zakupu obudowy dydaktycznej ze zniżką 50%.

Pearson Space
Strona do której prowadzi link jest elementem Pearson Space – wirtualnej przestrzeni dla zalogowanych nauczycieli, która daje pełny dostęp do najnowszych szkoleń, materiałów dydaktycznych, aplikacji i promocji.
Treść dostępna bez ograniczeń do końca 2022 roku. Od stycznia 2023 roku dostępna wyłącznie dla użytkowników Pearson Space.
Treść dostępna dla użytkowników Pearson Space.