Sprawdzone kursy dla przedszkolaków

Nauka w przedszkolu to dla wielu dzieci okazja do pierwszego kontaktu z językiem angielskim. Warto wykorzystać ten czas do zaszczepienia w dzieciach pasji do uczenia się języka. Pomogą nam w tym odpowiednie do wieku i zainteresowań dzieci książki, które zaproszą maluchy do wspólnej zabawy i nauki. Skorzystaj z oferty dla przedszkoli i zapewnij dzieciom dobry start językowy!


Zamówienia grupowe dla Przedszkoli
Zamówienia mogą Państwo składać za pośrednictwem pearson.eduksiazka.pl lub w księgarniach stacjonarnych.
 

Zamówienia indywidualne dla Rodziców
Zamówienia mogą Państwo składać za pośrednictwem pearson.eduksiazka.pl. Rabat obowiązuje również przy zakupach indywidualnych w księgarniach na terenie całej Polski. 

 

Promocja przedszkolna obowiązuje od 1 czerwca do 31 października 2018 lub do wyczerpania zapasów. 

UWAGA! Nakład My First English Adventure 2 Students Book oraz Workbook został wyczerpany. Planowane wznowienie w drugiej połowie listopada.

Oferta obejmuje zakup książek ucznia do tytułów:

Jak możesz urozmaicić aktywności i zabawy z dziećmi?

Wykorzystaj na lekcjach języka angielskiego kostkę edukacyjną Pearsona. Miękka kostka posiada różnokolorowe ścianki z przeźroczystymi kieszonkami, w których możesz umieścić karty obrazkowe, karty wyrazowe, karty z historyjkami lub zdjęcia. Wykorzystaj kostkę do gier i zabaw językowych z Twoimi uczniami. Jeśli szukasz pomysłów, zajrzyj do ePanelu. Na nauczycieli czekają gotowe pomysły na wykorzystanie kostki edukacyjnej, które pomogą uczniom utrwalić i powtórzyć materiał poznany na lekcji.

Kostkę możesz zakupić na pearson.eduksiazka.pl

Używamy plików cookies, by ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu i w celach statystycznych. Nie blokując tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Plikami cookies możesz zarządzać samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej w naszym Regulaminie.