Praca zdalna

Wsparcie Pearson na czas pracy zdalnej

 • informacje o platformach i narzędziach online
 • szkolenia i webinaria w zakresie nauczania zdalnego
 • bezpłatny dostęp do materiałów online dla lektorów i studentów
 • przydatne linki i artykuły

Dowiedz się więcej

Dla Lektora

Lektorom gwarantujemy korzyści w postaci specjalnych ofert oraz pomoc przy wyborze podręczników oraz nowoczesnych  rozwiązań.

Wystarczy jeden telefon lub e-mail do Doradcy Pearson!

 • Zestawy lektorskie lub wybrane publikacje ESP gratis
  Wszystkim lektorom, którzy korzystają z naszych kursów na zajęciach, gwarantujemy nieodpłatne zestawy lektorskie (książkę ucznia, zeszyt ćwiczeń, książkę nauczyciela oraz materiał audio). Jeśli posiadają już Państwo zestawy do kursu, proponujemy zamiennie inne publikacje ESP związane z kierunkami studiów, na których prowadzą Państwo lektoraty.
 • Dostęp do przełomowej aplikacji ePanel - czyli cyfrowej biblioteki Pearsona, która umożliwia natychmiastowe zapoznanie się z naszymi kursami i dostęp do cyfrowej wersji wszystkich komponentów i obudowy metodycznej. 

  Dowiedz się więcej
 • Webinaria
  W ramach współpracy oferujemy także bezpłatne szkolenia on-line prowadzone przez znanych i cenionych autorów i metodyków. O terminach i tematach webinariów informujemy e-mailowo, dlatego zachęcamy do rejestrowania sie na naszej stronie internetowej.

  Zarejestruj się
 • Newslettery informujące o nowościach
  Dzięki regularnym informacjom o nowych publikacjach i ofertach, lektorzy mogą na bieżąco dobierać i planować nowe materiały do swoich potrzeb.

Już przy 8 zakupionych zestawach*: Student's Book + Workbook, lektor otrzyma obudowę kursu w postaci:

 • książki nauczyciela,   
 • podręcznika ucznia,  
 • zeszytu ćwiczeń,  
 • materiałów audio.

Skontaktuj się z Doradcą

*Nie dotyczy książek objętych dotacją.

Dla uczelni

Uczelniom gwarantujemy możliwość skorzystania ze specjalnych ofert na tradycyjne publikacje oraz nowoczesne rozwiązania e-learningowe oraz objęcie patronatem wydawnictwa.

Wystarczy jeden telefon lub e-mail do Doradcy Pearson!

 • Pakiet wybranych nowości wydawniczych
  Dla uczelni współpracujących z nami przygotowujemy wybrane nowości wydawnicze zgodne z profilem szkoły, które pomogą w dopasowaniu wiodących kursów do potrzeb i oczekiwań studentów danego kierunku.
 • Preferencyjne warunki nabycia rozwiązań technologicznych
  Proponujemy atrakcyjne rabaty na publikacje cyfrowe dla studentów, ułatwiające prowadzenie kursów blended learning i distance learning.
   
 • Szkolenia dla lektorów uczelni
  Dla lektorów wprowadzających na uczelni nowoczesne rozwiązania edukacyjne (m.in. oprogramowanie do tablic interaktywnych czy MyEnglishLab) organizujemy szkolenia ułatwiające wdrożenie i swobodne zastosowanie nowych technologii na zajęciach.
   
 • Patronat wydawnictwa
  Uczelniom korzystającym z oryginalnych podręczników i rozwiązań Pearson przekażemy certyfikaty potwierdzające objęcie uczelni patronatem wydawnictwa.

Testy do kursów

Aby ułatwić korzystanie z naszych kursów, opracowaliśmy do nich kompletny pakiet testów, które pomogą monitorować postępy uczniów. Testy plasujące dostępne są dla wszystkich osób odwiedzających naszą stronę, natomiast z Testów sprawdzających mogą korzystać wyłącznie zalogowani i zweryfikowani nauczyciele, korzystający z naszych podręczników. Takie ograniczenie pozwala uniknąć pobierania i rozpowszechniania materiałów przez uczniów. Dostęp do Testów sprawdzających można zamawiać poprzez formularz zamawiania dostępu, znajdujący się na naszej stronie.

Zamów dostęp                    Przejdź do testów

Bank materiałów

Szukasz pomysłu na lekcję? Skorzystaj z propozycji naszych autorów, trenerów i innych nauczycieli języka angielskiego. Znajdziesz tutaj m.in. karty pracy dla uczniów, pomysły na lekcje kulturowe, dodatkowe materiały przygotowujące do egzaminów, scenariusze lekcji i wiele więcej. Dostęp do Banku materiałów jest całkowicie bezpłatny, ale niektóre materiały mogą pobrać wyłącznie nauczyciele posiadający konto na naszej stronie.

Zarejestruj się                    Przejdź do Banku materiałów

ePanel

Cyfrowa biblioteka lektora ePanel to narzędzie, które zapewnia dostęp do pełnych kursów Pearsona w wersji cyfrowej. Nie musisz już nosić ton podręczników, wystarczy pobrać i zainstalować bezpłatną aplikację ePanel na swoim komputerze lub tablecie (Android) i korzystać z podręczników i materiałów dodatkowych takich jak filmy, testy, ćwiczenia i nagrania.

Dowiedz się więcej              Zamów dostęp

Pearson English Portal

Nowoczesna platforma, która dostarcza studentom i lektorom kompleksowe wsparcie w nauce języka angielskiego. Zapewnia dostęp do zasobów kursowych oraz interaktywnego Online Practice lub MyEnglishLab. Zależnie od komponentów danego kursu, Pearson English Portal to:

 • zasoby kursowe, w tym nagrania audio i wideo,
 • klucze, testy i arkusze z dodatkowymi ćwiczeniami,
 • Presentation Tool - narzędzie do interaktywnej prezentacji książki
 • Online Practice / MyEnglishLab - ćwiczenia w formie online i narzędzia monitorujące postępy w nauce.

Dowiedz się więcej

MyEnglishLab

Komponent online, który stanowi znakomite uzupełnienie kursu. Zawiera zasoby dla ucznia (w tym komplet nagrań) oraz elektroniczną wersję zeszytu ćwiczeń i zapewnia skuteczniejszą naukę, dzięki interaktywnym ćwiczeniom, wskazówkom i natychmiastowej informacji o wynikach. Narzędzia diagnostyczne w MyEnglishLab ułatwiają lektorom ocenę postępów grup, a raport typowych błędów pozwala sprawdzić, które aspekty wymagają dodatkowej pracy od poszczególnych osób. MyEnglishLab jest obecnie wygodnie dostępny przez Pearson English Portal.

Dowiedz się więcej

Rozkłady i plany

W tej sekcji znajdziesz plany wynikowe oraz rozkłady materiału dedykowane naszym kursom.

Używamy plików cookies, by ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu i w celach statystycznych. Nie blokując tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Plikami cookies możesz zarządzać samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej w naszym Regulaminie.