Zestawy lektorskie teraz 50% taniej!

Jeśli jesteś lektorem szkoły językowej, możesz jednorazowo zakupić wybrane materiały niezbędne do prowadzenia zajęć z 50% rabatem.  Zdobądź unikatowy kod rabatowy* uprawniający Twoją szkołę do zniżki. 

Zgodnie ze znowelizowaną ustawą z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe (t.j. Dz.U. z 2018 r., poz. 996 ze zm.), do zadań organu prowadzącego szkołę lub placówkę należy w szczególności:

Art. 10 ust. 1

pkt 5) wyposażenie szkoły lub placówki w pomoce dydaktyczne i sprzęt niezbędny do pełnej realizacji programów nauczania, programów wychowawczo-profilaktycznych, przeprowadzania egzaminów oraz wykonywania innych zadań statutowych […].

Biorąc pod uwagę fakt, iż środki organów prowadzących szkoły są często ograniczone i chcąc zachować najwyższą jakość pracy z naszymi podręcznikami, oferujemy zakup książek ucznia, zeszytów ćwiczeń, książek nauczyciela, nagrań, oprogramowania tablic interaktywnych, czy kart obrazkowych z RABATEM do 50%. *

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami na stronie naszego wyłącznego dystrybutora – Edu-Książka, właściciela marki Bookland – który zajmuje się realizacją tej oferty i przyjmuje zamówienia na pomoce dydaktyczne.

W ofercie promocyjnej przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 40 tytułów, w tym m.in. kursy:

Zasady realizacji oferty:


  1. Oferta jest adresowana do prywatnych szkół językowych i dotyczy zakupu zestawów lektorskich.
  2. Umożliwia wyposażenie w materiały do pracy lektorów, którzy prowadzą zajęcia w grupach mniejszych niż 8 osób i nie mogą skorzystać z oferty bezpłatnych zestawów.
  3. Oferta nie dotyczy zakupu materiałów dla słuchaczy.
  4. Kod rabatowy uprawnia do jednorazowego zakupu komponentów (maksymalnie po 3 egzemplarze każdego komponentu).
  5. Kod rabatowy jest przypisany do konkretnego adresu e-mail (jeden adres e-mail dla jednej szkoły językowej), na podstawie którego użytkownik loguje się w sklepie www.pearson.eduksiazka.pl
  6. Rabat nie dotyczy podręczników wieloletnich przeznaczonych do szkół publicznych.
  7. Oferta rabatowa nie łączy się z innymi promocjami.
  8. Ofertą objęta jest określona grupa publikacji odpowiednio oznaczonych w sklepie www.pearson.eduksiazka.pl (informacja o sposobie oznaczenia publikacji zamieszczona jest w instrukcji poniżej).

Pobierz instrukcję korzystania z kodu

* W celu otrzymania kodu rabatowego wyślij maila na adres pearson@eduksiazka.pl - w treści wiadomości podaj pełne dane adresowe szkoły językowej oraz NIP.

Używamy plików cookies, by ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu i w celach statystycznych. Nie blokując tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Plikami cookies możesz zarządzać samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej w naszym Regulaminie.