Witaj w strefie ucznia!


Tutaj znajdziesz: 

  • informacje o portalach uczniowskich Pearsona,
  • materiały dodatkowe do kursów,
  • linki do przydatnych aplikacji edukacyjnych
  • polecane kursy do samodzielnej nauki.

eDesk

eDesk.pearson.pl to portal edukacyjny dedykowany nauce języka angielskiego i niemieckiego, w którym uczeń otrzymuje 24-miesięczny dostęp do wielu materiałów multimedialnych pomocnych w utrwalaniu słów, wyrażeń i struktur gramatycznych, a także do odzwierciedleń cyfrowych swoich podręczników językowych (szkoły podstawowe) lub ich wersji interaktywnych - eBooków (szkoły średnie).

Przejdź do eDesk.pearson.pl


Dostęp dla ucznia 

Dostęp do portalu eDesk.pearson.pl otrzymują wszyscy uczniowie, którzy zarejestrowali się na stronie pearson.pl. Aby korzystanie z eDesku było możliwe, należy wcześniej aktywować zasoby: 

UCZEŃ aktywuje zasoby za pomocą kodów dostępu, które: 

  • znajdują się w podręcznikach lub są do nich dołączone (New English Adventure, English Class, Repetytorium Ósmoklasisty, Repetytorium dla szkoły podstawowej, Focus Second Edition, High Note, Repetytoria maturalne), 

    * W sprzedaży dostępne są także osobne cyfrowe kody aktywacyjne do Focus Second Edition, High Note i Repetytoriów maturalnych

  • znajdują się w zeszytach ćwiczeń (Matura Focus), 

  • są dostępne w ePanelu do przekazania uczniom za pośrednictwem nauczyciela (Big English, Yazoo, Today, My Matura Success / New Success). 

UWAGA:  Przejście z eDesku do interaktywnego zeszytu ćwiczeń do kursów Focus Second Edition oraz High Note (Online Workbook and Practice) wymaga osobnej rejestracji/zalogowania się na Pearson English Portal, aktywacji kodu do MyEnglishLab / Online Practice (z papierowego zeszytu ćwiczeń lub dołączonego do podręcznika) i przystąpienia do wirtualnej klasy. 

 

Extra Online Homework - English Class

Kurs English Class zapewnia nie tylko atrakcyjne treści do pracy w klasie, ale także obszerny materiał do utrwalania nowych struktur i słownictwa w domu. Oprócz 96- lub 112-stronicowego zeszytu ćwiczeń (w ramach dotacji) z zadaniami skorelowanymi z rozdziałami z podręcznika, do dyspozycji uczniów oddajemy także NOWOŚĆ - Extra Online Homework.

Extra Online Homework to zestaw dodatkowych ćwiczeń interaktywnych dostępnych na platformie online. Dzięki nim uczniowie mogą odrabiać niektóre prace domowe online, czyli z wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych. Zadania są automatycznie sprawdzane, a nauczyciel otrzymuje raport o najczęściej popełnianych błędach.

Extra Online Homework daje uczniom dostęp do filmów będących częścią kursu, a także interaktywnych zadań pomagających utrwalić przydatne zwroty i struktury z wideo, które są niezbędne do naturalnej komunikacji w języku angielskim.

 

Przejdź do INSTRUKCJI korzystania z Extra Online Homework

Pearson English Portal

Materiały kursowe online

Dodatkowe materiały kursowe dla uczniów teraz dostępne są również na Pearson English Portal. Wypełnij poniższy formularz, a na podany adres mailowy prześlemy indywidualny kod, który po zarejestrowaniu na portalu aktywuje dostęp do dodatkowych materiałów kursowych. 

 

PRZEJDŹ DO FORMULARZA

 

Na portalu znajdują się materiały do następujących kursów takich jak: Cutting Edge 3rd Edition, Expert, Gold (piąta edycja), Gold B2 First New Edition, Gold Experience (pierwsza edycja), Live Beat, Market Leader 3rd Edition oraz Extra, New Language Leader, Practice Tests Plus, Speakout 2nd Edition, Today.

 

Wypróbuj także!

Zachęcamy do zapoznania się z aplikacjami Pearsona, które stanowią znakomite uzupełnienie naszych kursów.
 

Przejdź do listy aplikacji

Czytaj i wzbogać swoje słownictwo!

Pearson English Readers                                 Pearson english Active Readers

 

Używamy plików cookies, by ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu i w celach statystycznych. Nie blokując tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Plikami cookies możesz zarządzać samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej w naszym Regulaminie.