Witaj w strefie ucznia!


Tutaj znajdziesz: 

  • informacje o portalach uczniowskich Pearsona,
  • materiały dodatkowe do kursów,
  • linki do przydatnych aplikacji edukacyjnych
  • polecane kursy do samodzielnej nauki.


eDesk.pearson.pl to portal uczniowski dedykowany nauce języka angielskiego i niemieckiego, w którym uczeń otrzymuje dostęp do wielu materiałów multimedialnych pomocnych w utrwalaniu słów, wyrażeń i struktur gramatycznych.

eDesk.pearson.pl


Dostęp dla ucznia 

Indywidualne kody dostępu dla uczniów znajdują się w zeszytach ćwiczeń (New English Adventure, Our Discovery Island, Mit links!, Infos, Matura Focus, English Class),  materiałach ćwiczeniowych Exam Trainer (Discover English, Today, Look, New Exam Challenges, Next Move, Live Beat) lub są dystrybuowane cyfrowo.

* Konto aktywne jest przez 36 miesięcy od momentu rejestracji kodu.

Extra Online Homework - English Class

English Class zapewnia nie tylko atrakcyjne treści do pracy w klasie, ale także obszerny materiał do utrwalania nowych struktur i słownictwa w domu. Oprócz 96- lub 112-stronicowego zeszytu ćwiczeń (w ramach dotacji) z zadaniami skorelowanymi z rozdziałami z podręcznika, do dyspozycji uczniów oddajemy także NOWOŚĆ - Extra Online Homework.

Extra Online Homework to zestaw dodatkowych ćwiczeń interaktywnych dostępnych na platformie online. Dzięki nim uczniowie mogą odrabiać niektóre prace domowe online, czyli z wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych. Zadania są automatycznie sprawdzane, a nauczyciel otrzymuje raport o najczęściej popełnianych błędach.

Dla ucznia

Extra Online Homework daje uczniom dostęp do filmów będących częścią kursu, a także interaktywnych zadań pomagających utrwalić przydatne zwroty i struktury z wideo, które są niezbędne do naturalnej komunikacji w języku angielskim.

Wypróbuj!

Zachęcamy do zapoznania się z aplikacjami i grą edukacyjną Pearsona, które stanowią znakomite uzupełnienie naszych kursów.
 

Przejdź do listy aplikacji          Dowiedz się więcej o grze edukacyjnej

 

Czytaj i wzbogać swoje słownictwo!

Pearson English Readers                                 Pearson english Active Readers

 

Używamy plików cookies, by ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu i w celach statystycznych. Nie blokując tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Plikami cookies możesz zarządzać samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej w naszym Regulaminie.