Dziękujemy nauczycielom i uczniom. Jesteśmy dumni z naszej współpracy i życzymy sukcesów i satysfakcji z wyboru kursu na nowy rok szkolny.

Korzystam z podręczników Pearsona, ponieważ są nowoczesne, aktualizowane pod względem treści i szaty graficznej, a teksty i zadania w podręcznikach odpowiadają zainteresowaniom uczniów w wieku licealnym. Podręcznik kompatybilny z zeszytem ćwiczeń (co nie zawsze jest tak oczywiste), w którym uczniowie mogą znaleźć również dodatkowe treści. Atrakcyjna obudowa do podręcznika - włączając w to nowe filmy do danego rozdziału.

Dawid Kędroń, nauczyciel języka angielskiego w LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Warszawie
#16 w rankingu najlepszych liceów w Polsce

 

POZNAJ WIĘCEJ OPINII

Najpopularniejsze kursy Pearson w najlepszych liceach i technikach to:

Podręczniki Wydawnictwa Pearson to więcej niż tylko podręczniki. Ciekawe, angażujące teksty poruszające tematy bliskie młodzieży, bogaty bank zadań gramatycznych, animacje, autentyczne nagrania video zintegrowane z tematyką lekcji to zaledwie kilka z powodów, dla których praca z podręcznikami Pearsona to sama przyjemność. Dodajmy do tego doskonałą oprawą metodyczną i rozbudowane wsparcie cyfrowe na wielu płaszczyznach, a mamy przepis na udaną edukację językową.

Sandra Lasota, nauczyciel języka angielskiego w Zespole Szkół Komunikacji w Poznaniu
#7 w rankingu najlepszych techników w Polsce

Focus Second Edition? Tak! Nauczyciele pokochali go, bo:

Dokładnie odpowiada na ich potrzeby

Wygodny układ „1 strona = 1 lekcja” doskonale pomaga zorganizować naukę w szkole i w domu, a książka nauczyciela z naniesionym kluczem odpowiedzi zawiera wszystko, co potrzebne do przygotowania i prowadzenia zajęć.

Idealnie sprawdził się w nauce zdalnej

Od września 2021 każdy papierowy podręcznik i zeszyt ćwiczeń zostanie wyposażony w kod dostępu do pełnej wersji interaktywnej na platformie eDesk, umożliwiając efektywną naukę w każdych warunkach.

Poznaj eDesk

Rozwija język przydatny na maturze

Zadania maturalne są wyraźnie oznaczone w każdej lekcji, a w czasie nauki z kursem Focus Second Edition uczeń ma możliwość przećwiczenia różnorodnych typów zadań egzaminacyjnych wskazanych w informatorze.

Oferuje przyjazne komponenty cyfrowe

W książce nauczyciela znajduje się kod dostępu do Presentation Tool, czyli oprogramowania do tablicy interaktywnej i pracy zdalnej, a także Test Generatora z możliwością generowania wielu wariantów sprawdzianu oraz automatycznym ocenianiem.

Poznaj eDesk

Dowiedz się więcej o najczęściej wybieranych podręcznikach Pearson dla szkół średnich.

Poznaj opinie nauczycieli    Więcej o Focus second Edition

High Note nie ma sobie równych, bo:

Ułatwia życie nauczycielom

Książka nauczyciela typu ‘all-in-one’ to wszystko, czego potrzebuje nauczyciel!

  • Strony z podręcznika i zeszytu ćwiczeń z naniesionym kluczem odpowiedzi,
  • ok. 50 stron dodatkowych arkuszy do kopiowania do każdego poziomu,
  • kod dostępu do Presentation Tool i Test Generatora w eDesku.

Naprawdę motywuje do nauki

Od września 2021 każdy papierowy podręcznik i zeszyt ćwiczeń zostanie wyposażony w kod dostępu do pełnej wersji interaktywnej na platformie eDesk, umożliwiając efektywną naukę w każdych warunkach.

Poznaj eDesk

Wspiera naukę autentycznymi materiałami

Kursowi towarzyszą aż 3 rodzaje autentycznych filmów, w tym film dokumentalny ITN do każdej lekcji na czytanie, a wraz z nim dodatkowe zadania dostępne w zeszycie ćwiczeń.

Rozwija język i kompetencje kluczowe

Lekcje Life Skills rozwijają umiejętności niezbędne na studiach i rynku pracy, w tym:

  • przygotowanie i prowadzenie prezentacji,
  • planowanie kariery,
  • zarządzanie czasem,
  • kontrolowanie stresu,
  • rozwijanie kreatywności.

Dowiedz się więcej o najczęściej wybieranych podręcznikach Pearson dla szkół średnich.

Poznaj opinie nauczycieli    Więcej o High Note

Pearson Space
Strona do której prowadzi link jest elementem Pearson Space – wirtualnej przestrzeni dla zalogowanych nauczycieli, która daje pełny dostęp do najnowszych szkoleń, materiałów dydaktycznych, aplikacji i promocji.
Treść dostępna bez ograniczeń do końca 2022 roku. Od stycznia 2023 roku dostępna wyłącznie dla użytkowników Pearson Space.
Treść dostępna dla użytkowników Pearson Space.