Nowy rok szkolny CZAS START! Aby był to dobry start i wejście pewnym krokiem w kolejne dziesięć miesięcy pracy, wyzwań i sukcesów, warto już na początku zgromadzić niezbędny warsztat. Wszystkie przydatne narzędzia znajdą Państwo na tej stronie, a zespół Pearson z radością i pomocą będzie towarzyszyć Państwu i uczniom na drodze do najlepszych wyników.


 

Szukasz czegoś innego? Daj nam znać.

 

Infolinia

O naszej ofercie można dowiedzieć się więcej poprzez kontakt z infolinią pod numerem 22 257 18 10 lub przy pomocy formularza kontaktowego.

Wypełnij FORMULARZ

Wsparcie techniczne

W sprawach związanych z naszymi rozwiazaniami cyfrowymi jesteśmy do dyspozycji pod nr 22 306 07 79 oraz za pośrednictem czatu.

Rozpocznij czat

Konsultanci

Nasi konsultanci służą fachową wiedzą i pomocną dłonią. Chętnie doradzą przy wyborze materiałów i pomogą rozpocząć z nimi pracę.

SKONTAKTUJ SIĘ

Facebook

Zachęcamy do śledzenia Pearson Polska na Facebooku, gdzie dzielimy się aktualnościami oraz jesteśmy do dyspozycji poprzez Messenger.

Dołącz do nas

Pearson Space
Strona do której prowadzi link jest elementem Pearson Space – wirtualnej przestrzeni dla zalogowanych nauczycieli, która daje pełny dostęp do najnowszych szkoleń, materiałów dydaktycznych, aplikacji i promocji.
Treść dostępna bez ograniczeń do końca 2022 roku. Od stycznia 2023 roku dostępna wyłącznie dla użytkowników Pearson Space.
Treść dostępna dla użytkowników Pearson Space.