Trenerzy

Anna Abramczyk 

Nauczyciel dyplomowany z 18-letnim stażem nauczania języka niemieckiego w szkole ponadgimnazjalnej. Egzaminator gimnazjalny i maturalny współpracuje z OKE we Wrocławiu. Doradca metodyczny Wrocławskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Ekspert MEN do spraw awansu zawodowego. Autorka publikacji metodycznych dla nauczycieli języka niemieckiego.

Jan Szurmant 

Niemiecki native speaker, urodzony w Wiesbaden. Jest absolwentem Etnologii i Nauk Politycznych na Uniwersytecie J. Gutenberga w Mainz. Tam też ukończył kurs języka i kultury polskiej w ramach programu Mainzer Polonicum. W Goethe-Institut w Monachium zdobył uprawnienia do nauczania języka niemieckiego jako obcego (Deutsch als Fremdsprache). Od marca 2006 r. mieszka w Krakowie. Zajmuje się wszystkim, co związane z językiem: pracuje jako lektor i trener języka niemieckiego, prowadzi szkolenia w firmach, jest autorem podręczników DaF, pracuje jako dziennikarz i jest autorem przewodników po Warszawie i po Krakowie. Na swoim blogu na www.trans-verbum.de przedstawia przykłady zajęć z j. niemieckiego w biznesie, pomysły na zadania dla nauczycieli j. niemieckiego oraz praktyczne wskazówki dla Polaków uczących się j. niemieckiego.

Bartłomiej Jaślikowski 

lektor języka angielskiego pracujący z uczniami w różnym wieku i na wszystkich poziomach zaawansowania od 2000 roku, trener grupowy z dyplomem Uniwersytetu SWPS i Laboratorium Psychoedukacji, indywidualny i grupowy coach z certyfikatem The Coaches Training Institute London oraz Coaching Center w Warszawie. Właściciel firmy szkoleniowej GetThere! Współpracuje z wydawnictwami w Polsce jako trener metodyczny. Miłośnik podnoszenia jakości i rozwoju w dziedzinach, którymi się zajmuje. Pasjonują go wysoce zmotywowani ludzie chcący nieustannie odkrywać, rozwijać się i doskonalić.

Edyta Madej 

trener umiejętności poznawczych, trener grupowy, doradca psychospołeczny, propagator myślenia wizualnego pracujący z osobami we wszystkich grupach wiekowych. Od 2003 roku prowadzi szkolenia z doskonalenia umiejętności poznawczych, które pobudzają rozwój inteligencji, podnoszą efektywność uczenia się, nauczania i rozwoju talentów, wspierają procesy zarządzania wiedzą, wizualizacji i przetwarzania informacji oraz prezentacji materiałów edukacyjnych i szkoleniowych, a także zdolności kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów.

Używamy plików cookies, by ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu i w celach statystycznych. Nie blokując tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Plikami cookies możesz zarządzać samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej w naszym Regulaminie.