Trenerzy

Anna Abramczyk 

Nauczyciel dyplomowany z 18-letnim stażem nauczania języka niemieckiego w szkole ponadgimnazjalnej. Egzaminator gimnazjalny i maturalny współpracuje z OKE we Wrocławiu. Doradca metodyczny Wrocławskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Ekspert MEN do spraw awansu zawodowego. Autorka publikacji metodycznych dla nauczycieli języka niemieckiego.

Jan Szurmant 

Niemiecki native speaker, urodzony w Wiesbaden. Jest absolwentem Etnologii i Nauk Politycznych na Uniwersytecie J. Gutenberga w Mainz. Tam też ukończył kurs języka i kultury polskiej w ramach programu Mainzer Polonicum. W Goethe-Institut w Monachium zdobył uprawnienia do nauczania języka niemieckiego jako obcego (Deutsch als Fremdsprache). Od marca 2006 r. mieszka w Krakowie. Zajmuje się wszystkim, co związane z językiem: pracuje jako lektor i trener języka niemieckiego, prowadzi szkolenia w firmach, jest autorem podręczników DaF, pracuje jako dziennikarz i jest autorem przewodników po Warszawie i po Krakowie. Na swoim blogu na www.trans-verbum.de przedstawia przykłady zajęć z j. niemieckiego w biznesie, pomysły na zadania dla nauczycieli j. niemieckiego oraz praktyczne wskazówki dla Polaków uczących się j. niemieckiego.

Anna Pasternak 

Absolwentka wydziału filologicznego Uniwersytetu Wrocławskiego. Nauczyciel języka angielskiego z ponad dwudziestoletnim stażem. Egzaminator OKE we Wrocławiu w zakresie egzaminu ósmoklasisty i egzaminu maturalnego z języka angielskiego. Współpracownik OKE w ramach przeprowadzania szkoleń dla kandydatów na egzaminatorów. Współpracownik Wrocławskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli - autorka narzędzi diagnostycznych i trener. Ekspert MEN do spraw awansu zawodowego.

Używamy plików cookies, by ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu i w celach statystycznych. Nie blokując tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Plikami cookies możesz zarządzać samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej w naszym Regulaminie.