Zapraszamy na serię szkoleń online dla nauczycieli szkół średnich!

Neurobiologia pozwala nam zrozumieć, jak funkcjonuje mózg nastolatka, a my połączmy to z metodyką nauczania języka obcego i podpowiemy:

• W jaki sposób współdziałać na lekcji z mózgiem nastolatka?
• Jak zachęcić nastolatka do współpracy i nauki?
• Jak projektować lekcje w zgodzie z rozwojem poznawczym uczniów?
• Jak stworzyć w klasie kulturę uczenia (się) sprzyjającą nastoletnim uczniom?

Zobacz serię webinariów, które pomogą Ci planować lekcje i ułatwią zrozumienie ludzi uczących się w Twojej klasie.

W celu zarejestrowania się na webinarium należy zalogować/zarejestrować się na pearson.pl/login

Zobacz serię webinariów, które pomogą Ci planować lekcje i ułatwią zrozumienie ludzi uczących się w Twojej klasie. Każdy uczestnik szkolenia otrzyma spersonalizowany certyfikat.

Dowiedz się więcej

Zobacz daty i tematy szkoleń

Dowiedz się więcej

Poznaj naszych speakerów

Nasi eksperci

Więcej o ekspertach

dr Anna Abramczyk

Nauczycielka z 21-letnim doświadczeniem w pracy dydaktycznej. Od 16 lat doradczyni metodyczna Wrocławskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Wieloletnia egzaminatorka maturalna oraz ekspertka do spraw awansu zawodowego nauczycieli.

Katarzyna Świeca

Nauczyciel oraz psycholog, obecnie w trakcie całościowego szkolenia z systemowej terapii rodzin. Od ponad 25 lat pracuje z dziećmi, młodzieżą i rodzicami jako anglistka, współpracuje z nauczycielami w charakterze konsultanta metodycznego i trenera, a od 4 lat aktywnie działa również w obszarze wsparcia psychologicznego i psychoedukacji. Swoje zawodowe zainteresowania skupia wokół pracy z dziećmi i młodzieżą znajdującymi się w trudnej sytuacji życiowej lub szeroko rozumianym kryzysie, a także z rodzicami doświadczającymi problemów wychowawczych.

Pearson Space
Strona do której prowadzi link jest elementem Pearson Space – wirtualnej przestrzeni dla zalogowanych nauczycieli, która daje pełny dostęp do najnowszych szkoleń, materiałów dydaktycznych, aplikacji i promocji.
Treść dostępna bez ograniczeń do końca 2022 roku. Od stycznia 2023 roku dostępna wyłącznie dla użytkowników Pearson Space.
Treść dostępna dla użytkowników Pearson Space.