Podręcznikowy MATCHMAKER, czyli jak wybrać podręcznik idealny.

Magdalena Kania

Magda Kania zaprasza do „Przystani Zagubionych Serc”, czyli agencji dla poszukujących, gdzie dysponujemy niezawodnym systemem weryfikacji dopasowania ucznia do podręcznika. 
Wybieranie podręcznika jest trochę jak korzystanie z portalu randkowego. Intrygujące zdjęcie profilowe, ciekawy opis i błyskotliwa sentencja przyciągają naszą uwagę. Ale już przy pierwszym spotkaniu twarzą w twarz okazuje się, że dobry PR to potęga.
W trakcie szkolenia, zweryfikujemy dane profilowe naszych potencjalnych klientów, czyli absolwentów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Przeanalizujemy wyniki tegorocznych egzaminów, a następnie omówimy metody i techniki pracy wspierające budowanie trwałego związku. Biorąc pod uwagę również potrzeby nauczyciela, dopasujemy do uczniów PODRĘCZNIK IDEALNY. Happy end jest w zasięgu ręki!

Używamy plików cookies, by ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu i w celach statystycznych. Nie blokując tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Plikami cookies możesz zarządzać samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej w naszym Regulaminie.