Matura nadchodzi #zostańwdomu i nadrób zaległości!  Teraz jest doskonały moment, żeby zaopatrzyć się w solidne repetytorium i utrwalić zdobytą wiedzę. Zachęcamy do skorzystania z promocji naszego dystrybutora. Sprawdź nowe, niższe ceny na Repetytoria maturalne Pearson.

Repetytorium maturalne.
Poziom podstawowy

Idealne rozwiązanie do matury podstawowej. Publikacja zbiera całą wiedzę wymaganą na poziomie podstawowym, zapewniając odpowiednią liczbę zadań egzaminacyjnych, wyjaśnienia zagadnień gramatycznych po polsku oraz Banki zwrotów potrzebnych do tworzenia wypowiedzi pisemnych i ustnych.

Cena promocyjna:

61,90 zł    46,90 zł 

 

WIĘCEJ O PUBLIKACJI

Repetytorium maturalne.
Poziom rozszerzony

Idealne rozwiązanie do matury rozszerzonej. Publikacja zbiera wiedzę wymaganą na poziomie rozszerzonym, zapewniając odpowiednią liczbę zadań egzaminacyjnych, a także wskazówki i zwroty do tworzenia form pisemnych. Publikacja zawiera także wzorcowe wypowiedzi pisemne.  

Cena promocyjna:

38,90 zł   29.20 zł 

 

WIĘCEJ O PUBLIKACJI

KUP ONLINE
 

Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów i obejmuje następujące publikacje:


1.    Repetytorium maturalne z języka niemieckiego. Poziom podstawowy. (Materiał edukacyjny)     (9788378820642) 
2.    Matura rozszerzona. Repetytorium maturalne z języka niemieckiego. (Materiał edukacyjny)     (9788378824398)

Używamy plików cookies, by ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu i w celach statystycznych. Nie blokując tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Plikami cookies możesz zarządzać samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej w naszym Regulaminie.