Technologie informacyjno-komunikacyjne

POBIERZ

Broszura dostępna także w ePanelu

Zawarte w tej broszurze treści metodyczno-dydaktyczne są zbiorem praktyk i doświadczeń naszego autora i trenera Jana Szurmanta.

W broszurze znajdziecie Państwo krótkie wskazówki do 21 rad oraz materiały do skopiowania, które można wykorzystać jeden do jednego na lekcji.

Zastanawiacie się, co Kody QR, Twitter, Pinterest, Siri oraz autouzupełnianie Google mogą mieć one wspólnego z lekcjami? Ta praktyczna broszura ma na celu pokazanie, jak możemy wykorzystywać te środki, aby zapewnić naszym uczniom efektywne, zajmujące i niedłużące się zajęcia, unikając jednocześnie sytuacji, w których nowoczesna technika staje się celem samym w sobie. Lekcjom języka niemieckiego takie podejście przynosi kilka korzyści: uczniowie lepiej i szybciej przyswajają nowe słowa i terminy gramatyczne; zarówno oni, jak i nauczyciele lepiej się bawią, a ponadto obie strony są bardziej zmotywowane. Zawarte tutaj rady nadają się dla wszystkich klas i rodzajów szkół, do prowadzenia zajęć w firmach, szkołach państwowych, wyższych i w szkołach językowych.

Używamy plików cookies, by ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu i w celach statystycznych. Nie blokując tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Plikami cookies możesz zarządzać samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej w naszym Regulaminie.