Testy do kursów

Aby ułatwić korzystanie z naszych kursów, opracowaliśmy do nich kompletny pakiet testów, które pomogą monitorować postępy uczniów. Testy plasujące dostępne są dla wszystkich osób odwiedzających naszą stronę, natomiast z Testów sprawdzających mogą korzystać wyłącznie zalogowani i zweryfikowani nauczyciele, korzystający z naszych podręczników. Takie ograniczenie pozwala uniknąć pobierania i rozpowszechniania materiałów przez uczniów. Dostęp do Testów sprawdzających można zamawiać poprzez formularz zamawiania dostępu, znajdujący się na naszej stronie.

Zamów dostęp                    Przejdź do testów

Bank materiałów

Szukasz pomysłu na lekcję? Skorzystaj z propozycji naszych autorów, trenerów i innych nauczycieli. Znajdziesz tutaj m.in. karty pracy dla uczniów, pomysły na lekcje kulturowe, dodatkowe materiały przygotowujące do egzaminów, scenariusze lekcji i wiele więcej. Dostęp do Banku materiałów jest całkowicie bezpłatny, ale niektóre materiały mogą pobrać wyłącznie nauczyciele posiadający konto na naszej stronie.

Zarejestruj się                    Przejdź do Banku materiałów

ePanel

Cyfrowa biblioteka lektora ePanel to narzędzie, które zapewnia dostęp do pełnych kursów Pearsona w wersji cyfrowej. Nie musisz już nosić ton podręczników, wystarczy pobrać i zainstalować bezpłatną aplikację ePanel na swoim komputerze lub tablecie (Android) i korzystać z podręczników i materiałów dodatkowych takich jak filmy, testy, ćwiczenia i nagrania.

Dowiedz się więcej              Zamów dostęp

eDiagnoza

Czy wiesz, że diagnozowanie uczniów jest kluczem do lepszych wyników i wymaganym warunkiem realizacji nowej podstawy programowej? Właśnie dlatego proponujemy nauczycielom narzędzie, które pozwoli analizować osiągnięcia uczniów.  

Diagnoza Szkolna Pearsona to innowacyjny system, który:
- daje obiektywny obraz umiejętności uczniów na początku etapu edukacyjnego i po każdej klasie, 
- pozwala monitorować stopień przygotowania uczniów do egzaminów końcowych,
- zapewnia uczniom indywidualne karty pracy z dodatkową praktyką, 
- generuje raporty analizujące wyniki ucznia i klasy.

Dowiedz się więcej                      Zamów dostęp                   

Dopuszczenia MEN

W tej sekcji znajdziesz numery dopuszczeń MEN naszych kursów i publikacji a także dedykowane im kryteria oceniania, plany wynikowe oraz rozkłady materiału.

Dostępność zestawów nauczycielskich


Zgodnie ze znowelizowaną ustawą z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty ​(Dz. U. z 2016 r., poz. 1943 ze zm.) nie mamy możliwości przekazywania nauczycielom zestawów nauczycielskich.

Art. 22d
Zakazane jest:

1). Oferowanie, obiecywanie lub udzielanie szkołom lub nauczycielom jakichkolwiek korzyści w sposób pośredni lub bezpośredni w zamian za dokonanie wyboru określonych podręczników, materiałów edukacyjnych lub materiałów ćwiczeniowych.

Pełna treść ustawy

Wspieramy nauczycieli


Mimo obecnego stanu prawnego, działaniem priorytetowym dla nas pozostaje dalsze wspieranie nauczycieli i uczniów poprzez dostarczanie im jakościowych materiałów dydaktycznych.

Podstawową formą naszego wsparcia dla nauczycieli pozostaje aplikacja ePanel, która pozwala korzystać z zestawów nauczycielskich w wersji cyfrowej, po pobraniu i zapamiętaniu hasła, także bez dostępu do Internetu. W naszej bibliotece cyfrowej ePanel udostępniamy nauczycielom bezpłatnie m.in. książki nauczyciela, nagrania audio, karty obrazkowe, etc.

W ePanelu znajdą Państwo również:

  • pełną dokumentację oraz testy do podręczników Pearson,
  • dodatkowe materiały do kopiowania,
  • Monitor Realizacji Nowej Podstawy Programowej.

Dowiedz się więcej

Obudowa dydaktyczna w formie drukowanej


 

Jeżeli preferują Państwo materiały w formie drukowanej, przypominamy, że zgodnie z ustawą, do zadań organu prowadzącego szkołę lub placówkę należy w szczególności:

Art. 5 ust. 7
4). wyposażenie szkoły lub placówki w pomoce dydaktyczne i sprzęt niezbędny do pełnej realizacji programów nauczania,   
     programów wychowawczych, przeprowadzania sprawdzianów i egzaminów oraz wykonywania innych zadań statutowych.

Biorąc pod uwagę fakt, iż środki organów prowadzących szkoły są często ograniczone i chcąc zachować najwyższą jakość pracy z naszymi podręcznikami, oferujemy zakup książek ucznia, zeszytów ćwiczeń, książek nauczyciela, nagrań, oprogramowania tablic interaktywnych, czy kart obrazkowych z RABATEM 50%

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami na stronie naszego wyłącznego dystrybutora - Platformy Edu-Książka, która zajmuje się realizacją tej oferty i przyjmuje zamówienia na pomoce dydaktyczne.

Zapoznaj się z REGULAMINEM               Skorzystaj z oferty

Używamy plików cookies, by ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu i w celach statystycznych. Nie blokując tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Plikami cookies możesz zarządzać samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej w naszym Regulaminie.