Katalog produktów

MyEnglishLab

Rozwiązania cyfrowe

 

MyEnglishLab to innowacyjne rozwiązanie online dostarczające motywujący materiał do samodzielnej nauki uczniom, a nauczycielowi narzędzie do systematycznego monitoringu ich wysiłków. Opanowanie funkcji oferowanych przez program jest łatwe, a korzystanie z nich znacznie skraca czas przygotowania lekcji.

 • Automatyczne sprawdzanie prac domowych.
   
 • Natychmiastowa informacja na temat popełnianych błędów.
   
 • Skuteczne przygotowanie do egzaminów końcowych.
   
 • Przeprowadzanie testów online i porównanie wyników
  dzięki systemowi automatycznej oceny.

 

Przejdź do MyEngLishLab

MyEnglishLab - Quick start guide

Jakim kursom towarzyszy MyEnglishLab?

Szkoły podstawowe i średnie:

 • Extra Online Homework to dodatkowe zadania interaktywne do kursu  English Class na platformie MyEnglishLab
 • Online Practice to dodatkowe zadania interaktywne do kursów Focus Second Edition oraz High Note  na platformie MyEnglishLab

Szkoły wyższe i szkoły językowe:

 • MyEnglishLab to interaktywny zeszyt ćwiczeń (ekwiwalent papierowej ćwiczeniówki) do kursów  Speakout 2nd Edition, Roadmap, Market Leader 3rd Edition, Business Partner. Podobne rozwiązanie w wersji dla dzieci towarzyszy Big English.

   

Wygodne logowanie do MyEnglishLab

Z myślą o użytkownikach naszych rozwiązań cyfrowych stworzyliśmy jeszcze bardziej przyjazny sposób logowania się do platformy MyEnglishLab. Teraz zrówno dostęp do MyEnglishLab, jak i materiałów uzupełniających kursy typu nagrania czy filmy, możliwy jest poprzez Pearson English Portal. Kliknij w powyższy baner i zaloguj się do portalu. Jeśli jesteś użytkownikem MyEnglishLab, użyj bieżących danych do logowania. Jeśli po raz pierwszy korzystasz z MyEnglishLab, załóż konto, a następnie zarejestruj swój kod. 

DiGi konsultacje 1:1

Zapraszamy na indywidualne konsultacje DiGi 1:1, czyli wirtualne spotkania z ekspertem, który odpowie na Państwa pytania dotyczące cyfrowych narzędzi Pearson.

Dowiedz się więcej

Używamy plików cookies, by ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu i w celach statystycznych. Nie blokując tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Plikami cookies możesz zarządzać samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej w naszym Regulaminie.