Katalog produktów

eBook

Rozwiązania cyfrowe

Interaktywne podręczniki i zeszyty ćwiczeń
dla szkół średnich

Na rok szkolny 2020/2021 przygotowaliśmy zupełnie nowe narzędzia do kursów PerfektInfos aktuell oraz Repetytoriów maturalnych, które wspomogą edukację zdalną. Do podręczników i zeszytów ćwiczeń dołączone zostały kody dostępu do ich wersji interaktywnych z zadaniami do wykonania online. Nauczyciel może śledzić zaangażowanie uczniów w wirtualnej klasie dzięki aktualizowanym na bieżąco raportom oraz otrzymuje dostęp do ciekawych narzędzi motywujących młodzież do pracy zdalnej. 

 

Dostęp od 1. września!

Dla uczniów: Do podręczników i zeszytów ćwiczeń dołączone zostały kody, które odblokowują dostęp do platformy uczniowskiej edesk.pearson.pl, na której umieszczone są Interaktywne eBooki.

Dla nauczycieli: Nauczyciel ma automatyczny dostęp na edesk.pearson.pl do tych samych kursów i poziomów co w aplikacji ePanel. Logowanie jest możliwe na stronie edesk.pearson.pl z użyciem tych samych danych co do ePanelu oraz na www.pearson.pl. Aby zamówić dostęp do kursów, kliknij ​​tutaj.

Używamy plików cookies, by ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu i w celach statystycznych. Nie blokując tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Plikami cookies możesz zarządzać samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej w naszym Regulaminie.