Zobacz, jak wiele możesz osiągnąć 

Wierzymy, że zdobywanie wiedzy i nowych umiejętności jest niezbędne do osiągania zawodowych i osobistych sukcesów. A znajomość języka angielskiego jest w dzisiejszych czasach kluczem, nie tylko do podnoszenia jakości życia czy osiągania zawodowych celów, ale przede wszystkim do budowania poczucia własnej wartości i pewności siebie. Pewności, która motywuje, inspiruje i pozwala na samorealizację. 

O nas 

Pearson English to zespół profesjonalistów skupionych wokół języka angielskiego z misją 
popularyzacji zamiłowania do nauki. Naszym nadrzędnym celem jest poprawa jakości życia 
uczniów – dzieci i dorosłych – na całym świecie, poprzez dostęp do wiedzy i umiejętności z zakresu komunikacji w języku angielskim. 

Jesteśmy częścią grupy Pearson – światowego lidera działającego w branży edukacyjnej od ponad 250 lat. Naszą wspólną misją jest wspieranie uczniów i rodziców, nauczycieli oraz firm w osiąganiu własnych celów poprzez podnoszenie znajomości języka angielskiego. Naszą pasją –maksymalizacja postępów uczących się w każdym wieku. 

Kompleksowe rozwiązania do nauki języka angielskiego 

Nauka trwa przez całe życie, dlatego na każdym etapie edukacyjnym oferujemy szereg rozwiązań dopasowanych do potrzeb i wyzwań naszych uczniów. Od nowoczesnych kursów, rozwiązań cyfrowych i aplikacji do nauki języka angielskiego, przez egzaminy i certyfikaty językowe, po wsparcie zawodowe nauczyciela. Wszystkie te rozwiązania opierają się na spójnym i zintegrowanym systemie gwarantowanym dzięki Global Scale of English (GSE)

Kursy i rozwiązania do nauki języka angielskiego

Bogata oferta wydawnicza - od podręczników, przez gramatykę, testy, słowniki, aż po lektury. Wszystkie rozwiązania dedykowane są uczniom w każdym wieku, zintegrowane z ofertą cyfrową wspierając nauczanie stacjonarnie, online oraz we własnym zakresie. 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ 

Egzaminy i certyfikaty językowe 

Szeroka oferta certyfikatów i testów językowych dla wszystkich grup wiekowych i poziomów zaawansowania, dla osób uczących się jak i aktywnych zawodowo. Są to rozwiązania, które pozwalają na precyzyjny przydział do grupy zaawansowania, monitorowanie postępów w nauce oraz uzyskanie międzynarodowych certyfikatów. 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ 

Mondly – aplikacja do nauki języków

Skuteczna aplikacja zachęcająca do nauki języków obcych, używana już przez ponad 100 milionów ludzi, od lipca 2022 zasiliła ofertę Pearson. 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ 

Rozwój zawodowy nauczycieli 

Konferencje, webinaria i wideoszkolenia dotyczące aktualnych tematów, takich jak zmiany w systemie edukacji, nowe trendy w nauczaniu, praktyczne narzędzia pracy nauczyciela czy rozwój umiejętności personalnych i zawodowych. 

Global Scale of English

Wszystkie nasze rozwiązania opierają się na spójnym i zintegrowanym systemie - skali biegłości językowej, Global Scale of English (GSE). Dzięki 80-stopniowej skali, opracowanej przez naszych ekspertów, uczniowie łatwo mogą dobrać rozwiązania pasujące do indywidualnego poziomu zaawansowania oraz własnych celów, a w rezultacie - szybko zauważyć osiągane postępy.  Jest to rozwiązanie, które motywuje do nauki i wzmacnia poczucie pewności siebie, tak ważne w procesie uczenia się.  

Pearson Space
Strona do której prowadzi link jest elementem Pearson Space – wirtualnej przestrzeni dla zalogowanych nauczycieli, która daje pełny dostęp do najnowszych szkoleń, materiałów dydaktycznych, aplikacji i promocji.
Treść dostępna bez ograniczeń do końca 2022 roku. Od stycznia 2023 roku dostępna wyłącznie dla użytkowników Pearson Space.
Treść dostępna dla użytkowników Pearson Space.