Regulamin Szkoleń

Pearson Connected English Learning Program

Zasady prowadzenia dedykowanych szkoleń

 

1. Szkolenia dedykowane lektorom placówek, pracujących z kursami i rozwiązaniami Pearsona na zajęciach z uczniami / studentami, mają na celu zaznajomienie lektorów z optymalnymi sposobami ich wykorzystania w procesie nauczania.

2. Współorganizujący szkolenie po stronie placówki oraz Doradcy Pearsona dokładają wszelkich starań, aby treści szkolenia były jak najlepiej dopasowane do potrzeb i oczekiwań lektorów danej placówki.

3. W celu rejestracji na szkolenie każdy jego uczestnik proszony jest o zalogowanie się na swoim koncie użytkownika na stronie pearson.pl/login, a następnie zarejestrowanie się na stronie szkolenia.

4. W celu zarejestrowania się na szkolenie wymagane jest udzielenie zgód marketingowych, jako że szkolenie jest formą współpracy promocyjnej z placówką.

5. Przeprowadzenie szkolenia bez rejestracji uczestników nie jest możliwe.

6. Link do szkolenia uczestnik otrzymuje na adres e-mail podany podczas rejestracji.

7. Aby zalogować się na szkolenie, należy kliknąć w link otrzymany na adres e-mail podczas rejestracji.

8. Po szkoleniu Uczestnicy szkolenia otrzymują do wypełnienia krótką, anonimową ankietę ewaluacyjną, której wyniki trafią także do osoby odpowiedzialnej za współorganizację szkolenia po stronie placówki.

9. Szkolenia są chronione prawem autorskim i organizowane tylko i wyłącznie dla pracowników danej placówki. Szkolenia nie mogą być udostępniane osobom trzecim w jakiejkolwiek formie.

Pearson Space
Strona do której prowadzi link jest elementem Pearson Space – wirtualnej przestrzeni dla zalogowanych nauczycieli, która daje pełny dostęp do najnowszych szkoleń, materiałów dydaktycznych, aplikacji i promocji.
Treść dostępna bez ograniczeń do końca 2022 roku. Od stycznia 2023 roku dostępna wyłącznie dla użytkowników Pearson Space.
Treść dostępna dla użytkowników Pearson Space.