Zachowując najwyższy standard bezpieczeństwa wprowadziliśmy w naszej firmie procedury zgodne z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego. 

Dokładając wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym klientom, pracownikom i kontrahentom wprowadziliśmy stały monitoring wytycznych wydawanych przez Ministerstwo Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego. Wytyczne te stanowią dla nas podstawę do przestrzegania zasad bezpieczeństwa. 

Z dniem 12 marca, w związku z komunikatem Ministerstwa Edukacji Narodowej o zawieszeniu zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych na terenie całego kraju, odwołaliśmy wszystkie planowane konferencje i szkolenia na żywo. Informacje o nadchodzących webinariach i nagrania minionych szkoleń znajdą Państwo tutaj.

Informujemy ponadto, iż nasi konsultanci do 25 marca nie będą realizować spotkań z mauczycielami i lektorami w szkołach. Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami oraz infolinią trybie w telefonicznym oraz wprowadzamy nowy tryb - telekonferencji (pearson.pl/kontakt).

O wszystkich zmianach będziemy informować na bieżąco. 

Wspierajmy się wzajemnie!
manifest Pearson na czas pracy zdalnej