Gotowi na wszystko!

Dbamy o komfort pracy w każdych warunkach. Aby umożliwić efektywną naukę z kursami Pearson zarówno w szkole, jak i podczas zajęć zdalnych, przygotowaliśmy różnorodne i elastyczne zestawy komponentów dla nauczycieli i uczniów. W wyborze odpowiednich narzędzi i zakupie właściwej wersji podręcznika pomogą przygotowane przez nas krótkie przewodniki.

Sprawdź, który zestaw będzie nalepszy dla Ciebie i Twoich uczniów:

 

dla szkół średnich                      dla uczelni i szkół językowych

Aktywacja kodów

Informacja dla uczniów szkół średnich


Przypominamy, że eBook do Państwa kursu znajduje się na platformie eDesk. Uczeń może uzyskać do niego dostęp na portalu edukacyjnym edesk.pearson.pl, aktywując kod znajdujący się na KARCIE Z KODEM dołączonej do podręcznika lub kod zakupiony indywidualnie.

UWAGA! Kod znajdujący się na okładce podręcznika daje dostęp WYŁĄCZNIE do materiału audio (jest to podyktowane wymogami MEN).

 

Zeszyt ćwiczeń online znajduje się na platformie MyEnglishLab, a dostęp do niego mają uczniowie, którzy zakupili:

  • papierowy zeszyt ćwiczeń – kod znajduje się na okładce
  • papierowy podręcznik z kodem do MyEnglishLab – kod znajduje się na odwrocie karty dołączonej do podręcznika
  • indywidualny kod do MyEnglishLab

Kod do zeszytu ćwiczeń online można aktywować na stronie english.com/activate.


Zachęcamy do przekazania uczniom, korzystającym z kursów Focus Second Edition oraz High Note poniższego przewodnika, który pomoże w aktywacji odpowiednich kodów.

Pobierz przewodnik dla uczniów

Używamy plików cookies, by ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu i w celach statystycznych. Nie blokując tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Plikami cookies możesz zarządzać samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej w naszym Regulaminie.