Dla Lektora

Lektorom gwarantujemy korzyści w postaci specjalnych ofert oraz pomoc przy wyborze podręczników oraz nowoczesnych  rozwiązań.

Wystarczy jeden telefon lub e-mail do Doradcy Pearson!

 • Zestawy lektorskie - wszystkim lektorom, którzy korzystają z naszych kursów na zajęciach, gwarantujemy nieodpłatne zestawy lektorskie.
 • Dostęp do przełomowej aplikacji ePanel - czyli cyfrowej biblioteki Pearsona, która umożliwia natychmiastowe zapoznanie się z naszymi kursami i dostęp do cyfrowej wersji wszystkich komponentów i obudowy metodycznej. 

  Dowiedz się więcej
 • Webinaria
  W ramach współpracy oferujemy także bezpłatne szkolenia on-line prowadzone przez znanych i cenionych autorów i metodyków. O terminach i tematach webinariów informujemy e-mailowo, dlatego zachęcamy do rejestrowania sie na naszej stronie internetowej.

  Zarejestruj się
 • Newslettery informujące o nowościach
  Dzięki regularnym informacjom o nowych publikacjach i ofertach, lektorzy mogą na bieżąco dobierać i planować nowe materiały do swoich potrzeb.

Przy zakupie 8 zestawów*: Student's Book + Workbook (udokumentowanym paragonem lub fakturą), lektor może otrzymać obudowę kursu w postaci:

 • książki nauczyciela,   
 • podręcznika ucznia,  
 • zeszytu ćwiczeń,  
 • dostępu do Pearson English Portal (pearsonenglish.com/portal) pod warunkiem uprzedniego zarejestrowania się na stronie pearson.pl/login.

Skontaktuj się z Doradcą  REGULAMIN OFERTY

*Nie dotyczy książek objętych dotacją.

Dla uczelni

Uczelniom gwarantujemy możliwość skorzystania ze specjalnych ofert na tradycyjne publikacje oraz nowoczesne rozwiązania e-learningowe.

Wystarczy jeden telefon lub e-mail do Doradcy Pearson!

 • Pakiet wybranych nowości wydawniczych
  Dla uczelni współpracujących z nami przygotowujemy wybrane nowości wydawnicze zgodne z profilem szkoły, które pomogą w dopasowaniu wiodących kursów do potrzeb i oczekiwań studentów danego kierunku.
 • Preferencyjne warunki nabycia rozwiązań technologicznych
  Proponujemy atrakcyjne rabaty na publikacje cyfrowe dla studentów, ułatwiające prowadzenie kursów blended learning i distance learning.
   
 • Szkolenia dla lektorów uczelni
  Dla lektorów wprowadzających na uczelni nowoczesne rozwiązania edukacyjne (m.in. Pearson English Portal czy MyEnglishLab) organizujemy szkolenia ułatwiające wdrożenie i swobodne zastosowanie nowych technologii na zajęciach.

Rozkłady i plany

W tej sekcji znajdziesz plany wynikowe oraz rozkłady materiału dedykowane naszym kursom.

Pearson Space
Strona do której prowadzi link jest elementem Pearson Space – wirtualnej przestrzeni dla zalogowanych nauczycieli, która daje pełny dostęp do najnowszych szkoleń, materiałów dydaktycznych, aplikacji i promocji.
Treść dostępna bez ograniczeń do końca 2022 roku. Od stycznia 2023 roku dostępna wyłącznie dla użytkowników Pearson Space.
Treść dostępna dla użytkowników Pearson Space.