Dla Lektora

Lektorom gwarantujemy korzyści w postaci specjalnych ofert oraz pomoc przy wyborze podręczników oraz nowoczesnych  rozwiązań.

Wystarczy jeden telefon lub e-mail do Doradcy Pearson!

 • Zestawy lektorskie lub wybrane publikacje ESP gratis
  Wszystkim lektorom, którzy korzystają z naszych kursów na zajęciach, gwarantujemy nieodpłatne zestawy lektorskie. Jeśli posiadają już Państwo zestawy do kursu, proponujemy zamiennie inne publikacje ESP związane z kierunkami studiów, na których prowadzą Państwo lektoraty.
 • Dostęp do przełomowej aplikacji ePanel - czyli cyfrowej biblioteki Pearsona, która umożliwia natychmiastowe zapoznanie się z naszymi kursami i dostęp do cyfrowej wersji wszystkich komponentów i obudowy metodycznej. 

  Dowiedz się więcej
 • Webinaria
  W ramach współpracy oferujemy także bezpłatne szkolenia on-line prowadzone przez znanych i cenionych autorów i metodyków. O terminach i tematach webinariów informujemy e-mailowo, dlatego zachęcamy do rejestrowania sie na naszej stronie internetowej.

  Zarejestruj się
 • Newslettery informujące o nowościach
  Dzięki regularnym informacjom o nowych publikacjach i ofertach, lektorzy mogą na bieżąco dobierać i planować nowe materiały do swoich potrzeb.

Już przy 8 zakupionych zestawach*: Student's Book + Workbook, lektor otrzyma obudowę kursu w postaci:

 • książki nauczyciela,   
 • podręcznika ucznia,  
 • zeszytu ćwiczeń,  
 • dostępu do Pearson English Portal (pearsonenglish.com/portal) pod warunkiem uprzedniego zarejestrowania się na stronie pearson.pl/login.

Skontaktuj się z Doradcą

*Nie dotyczy książek objętych dotacją.

Dla uczelni

Uczelniom gwarantujemy możliwość skorzystania ze specjalnych ofert na tradycyjne publikacje oraz nowoczesne rozwiązania e-learningowe oraz objęcie patronatem wydawnictwa.

Wystarczy jeden telefon lub e-mail do Doradcy Pearson!

 • Pakiet wybranych nowości wydawniczych
  Dla uczelni współpracujących z nami przygotowujemy wybrane nowości wydawnicze zgodne z profilem szkoły, które pomogą w dopasowaniu wiodących kursów do potrzeb i oczekiwań studentów danego kierunku.
 • Preferencyjne warunki nabycia rozwiązań technologicznych
  Proponujemy atrakcyjne rabaty na publikacje cyfrowe dla studentów, ułatwiające prowadzenie kursów blended learning i distance learning.
   
 • Szkolenia dla lektorów uczelni
  Dla lektorów wprowadzających na uczelni nowoczesne rozwiązania edukacyjne (m.in. Pearson English Portal czy MyEnglishLab) organizujemy szkolenia ułatwiające wdrożenie i swobodne zastosowanie nowych technologii na zajęciach.
   
 • Patronat wydawnictwa
  Uczelniom korzystającym z oryginalnych podręczników i rozwiązań Pearson przekażemy certyfikaty potwierdzające objęcie uczelni patronatem wydawnictwa.

eBook Reader+ 

Cyfrowe wersje podręczników, dostępne w przeglądarce internetowej oraz w aplikacji mobilnej Reader+. Cyfrowe podręczniki są zintegrowane z nagraniami audio i wideo oraz szeregiem praktycznych narzędzi ułatwiających  naukę – zakładki, notatki, zakreślacz, itp. W wybranych kursach eBook oferuje także możliwość wykonania zadań interaktywnych.  

Dowiedz się więcej

MyEnglishLab

Komponent online, który stanowi znakomite uzupełnienie kursu. Zawiera zasoby dla ucznia (w tym komplet nagrań) oraz elektroniczną wersję zeszytu ćwiczeń i zapewnia skuteczniejszą naukę, dzięki interaktywnym ćwiczeniom, wskazówkom i natychmiastowej informacji o wynikach. Narzędzia diagnostyczne w MyEnglishLab, możliwość przeprowadzania testów online i automatyczne sprawdzanie prac domowych ułatwiają lektorom ocenę postępów grup, a raport typowych błędów pozwala sprawdzić, które aspekty wymagają dodatkowej pracy od poszczególnych osób. MyEnglishLab jest obecnie wygodnie dostępny przez Pearson English Portal

Dowiedz się więcej

Pearson English Portal

Nowoczesna platforma, która dostarcza studentom i lektorom kompleksowe wsparcie w nauce języka angielskiego. Zapewnia dostęp do zasobów kursowych, eBooków oraz interaktywnego Online Practice lub MyEnglishLab. Zależnie od komponentów danego kursu, Pearson English Portal to:

 • zasoby kursowe, w tym nagrania audio i wideo, 
 • klucze, testy i arkusze z dodatkowymi ćwiczeniami, 
 • Presentation Tool - narzędzie do interaktywnej prezentacji książki 
 • Dostęp do eBooków Reader+ 
 • Online Practice / MyEnglishLab - ćwiczenia w formie online i narzędzia monitorujące postępy w nauce. 

Dowiedz się więcej

Testowanie online i offline

Nowe, intuicyjne narzędzie do testowania - TEST GENERATOR do najpopularniejszych kursów Pearson, łatwo dostępny przez Pearson English Portal. 

 • Zawartość oparta na zasobach testowych do danego kursu. 
 • Automatyczne sprawdzanie testów online. 
 • Personalizacja testów – wybór zadań, ustalenia losowej ich kolejności oraz poszczególnych przykładów. 
 • Unikatowe wersje testów dla każdego z uczniów. 
 • Dostosowany również do urządzeń mobilnych.
 • Możliwość wydruku testów do przeprowadzenia ich offline – już wkrótce! 

Dowiedz się więcej

Aplikacja ePanel dla nauczycieli 

Cyfrowa biblioteka nauczyciela ePanel to aplikacja, która zapewnia dostęp do podręczników, zeszytów ćwiczeń oraz książek nauczyciela w wersji cyfrowej. Nie musisz już nosić ton podręczników, wystarczy pobrać i zainstalować bezpłatną aplikację ePanel na swoim komputerze lub tablecie (Android) i korzystać z podręczników i materiałów dodatkowych takich jak filmy, testy, ćwiczenia i nagrania. 

Dowiedz się więcej

DIGI spotkania – wsparcie zdalnego nauczania 

Cykl szkoleń z konsultantami metodycznymi Pearson adresowany do nauczycieli, potrzebujących wsparcia we wdrożeniu do pracy zdalnej z wykorzystaniem kursów i rozwiązań cyfrowych Pearson. Nagrania szkoleń oraz terminy nowych spotkań na stronie www.pearson.pl/digi 

Dowiedz się więcej

 

Rozkłady i plany

W tej sekcji znajdziesz plany wynikowe oraz rozkłady materiału dedykowane naszym kursom.

Używamy plików cookies, by ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu i w celach statystycznych. Nie blokując tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Plikami cookies możesz zarządzać samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej w naszym Regulaminie.